تسهیل شرایط تحصیل دانشجویان شاهد و ایثارگر یکی از اولویت های دانشگاه است

.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان اردبیل با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان دیدار و گفتگو کرد.
دکتر افسر روحی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ارتحال عالم فقید حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، وی را اسوه استقامت و بردباری دانست و به نقش و خدمات ارزنده آیت الله هاشمی رفسنجانی در مجاهداتهای دوران قبل از انقلاب و در جنگ عراق علیه ایران اشاره کرد.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان اردبیل تحصیل فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران را در دانشگاه پیام نور فرصتی برای خدمت به این قشر معزز دانست و بر لزوم اهمیت گذاری ویژه به آنها تاکید کرد.
دکتر روحی با بیان اینکه کلاسهای تقویتی و فوق العاده برای دانشجویان شاهد و ایثارگر از برنامه های آتی دانشگاه است، افزود: تلاش داریم با ارتباط مداوم و مناسب با این عزیزان آسیب های احتمالی تحصیلی آنها را شناسایی و با بهره گیری از اساتید مجرب در راستای مرتفع سازی مشکلات آنها قدم برداریم.
علی منصور لکورج مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل نیز ضمن تسلیت گویی به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی، ارتباط میان دانشگاه پیام نور با بنیاد شهید و امور ایثارگران را در حل مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر مهم و موثر خواند و بر تداوم همکاری های فی مابین تاکید کرد.
لکورج شرایط فرزندان شهدا و جانبازان را خاص عنوان کرده و مشاوره و راهنمایی دادن اساتید به دانشجویان را در تعیین مسیر مناسب ضروری دانست.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ