دومین مرحله اردوی تیم کاراته بانوان این دانشگاه جهت آمادگی بیشتر درمسابقات سوپرلیگ کشوردر شیراز آغاز شد

.

.پس از صدرنشینی تیم کاراته دختران دانشگاه پیام نورفارس در سوپرلیگ کاراته کشور، دومین مرحله اردوی تیم کاراته بانوان این دانشگاه جهت آمادگی بیشتر درمسابقات سوپرلیگ کشوردر شیراز آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، محسن کریمی رئیس انجمن کاراته دانشگاه های پیام نور کشور دراین خصوص اظهارداشت: در این اردو که به مدت ده روز برگزار می شود،اعضای تیم در بخشهای کاتا وکومیته به مدیریت فاطمه قشقایی نژاد ومربیگری لیلا بهرامی به تمرینات خود ادامه خواهد داد.
مدیر فنی تیمهای کاراته پیام نور که مسئولیت نظارت بر حسن انجام برگزاری اردوها را نیز برعهده دارد، اذعان داشت: کادر قوی و بازیکنان قوی شاکله اصلی هرتیم در مسابقات می باشد که در این راستا سعی شده ازکادر مناسب استفاده شود.
مسئول تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان فارس نیز اضافه کرد: ۲ تیم درمسابقات سوپرلیگ کشور در بخش آقایان و بانوان از این استان شرکت دارند که حضور در این مسابقات به منظور حفظ هویت ورزشی دانشگاه در برنامه های کشوری خواهد بود.
وی ابراز امیدواری کرد: به یاری خداوند در برنامه های آینده تیم های مختلف در صورت واجد شرایط در مسابقات لیگ کشوری حضور خواهند یافت که در این راستا جا دارد از اساتید بزرگوار جناب دکتر قرائتی و دکتر نصیرزاده وسایر عزیزانی که حمایت و همکاری داشته اند تشکر و قدردانی نمایم.
گفتنی است دکتر قرائتی رئیس دانشگاه پیام نور استان نیز با حضور در جمع اعضای تیم کاراته دختران دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: امروز به اندازه حمایت از توسعه ورزش قهرمانی باید از توسعه ورزشهای همگانی نیز حمایت شود .
وی اذعان داشت: برگزاری و حضور در مسابقات در وهله اول ایجاد صمیمیت بین دانشجویان وسپس موجب رقابت خواهد بود. چون اگر با این رویکرد اول صمیمیت بین دانشجو و سپس مسابقه نگاه کنیم آن وقت رقابتها جوانمردانه وبدون هیچگونه حاشیه خواهد بود.
نیکنام مدیر اداری وپشتیبانی دانشگاه پیام نور فارس نیز که درجمع دانشجویان ورزشکار حضور یافته بود، اذعان داشت: باتوجه به ظرفیتهای استان فارس درحوزه ورزش وجوانان ، این استان آمادگی برگزاری اردوها و اعزامها،میزبانی مسابقات کشوری وحتی بین المللی را دارد که می بایست از این ظرفیتها استفاده لازم شود.
وی افزود: باتوجه به تفاهم نامه منعقد شده بین اداره کل ورزش وجوانان با دانشگاه پیام نور استان فارس این امید می رود که در آینده نزدیک شاهد رشد و توسعه ورزش در بخشهای همگانی وقهرمانی باشیم.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ