اولین رویداد بین المللی مشهد ۲۰۱۷ به میزبانی پیام نور خراسان رضوی برگزار می شود

.

رئیس دانشگاه پیام‌نور خراسان رضوی از برگزاری اولین رویداد بین المللی فرهنگی ورزشی مشهد ۲۰۱۷ به میزبانی دانشگاه پیام نور خراسان رضوی خبر داد.
دکتر داوریار در نشست خبری افزود: با توجه به انتخاب مشهد از سوی کشورهای اسلامی (آیسسکو) به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال ۲۰۱۷مشهد، مسابقات بین‌المللی بهکاپ، جام صلح و دوستی به عنوان نخستین رویداد بین المللی فرهنگی ورزشی سال ۲۰۱۷ طی روزهای ۱۶ و ۱۷ بهمن ماه به مدت دو روز به میزبانی دانشگاه پیام‌نور خراسان رضوی در سالن ورزشی امام رضا(ع) این دانشگاه و با حمایت حامیان ورزش برگزار می‌شود.
وی افزود: امیدواریم که در این رویداد فرهنگی و ورزشی که با حضور تیم ملی ایران و ۱۰ تیم از کشورهای اسلامی برگزار می شود، بتوانیم سیره امام رضا(ع) را به جهانیان تبیین کنیم و توسعه و گسترش فرهنگ رضوی را در سطح دنیا، شاهد باشیم.
رئیس پیام نور خراسان رضوی با عنوان اینکه دانشگاه پیام‌نور در ورزش‌های مختلف همچون بسکتبال افتخار آفرین بوده و در این تیم نماینده‌ای از دانشگاه پیام نور خراسان رضوی حاضر خواهد بود، گفت: در مدال‌های مسابقات، تصویر زیبای گنبد حرم مطهر امام رضا(ع) نقش بسته است و در پایان این رویداد یکی از مدال‌ها تقدیم موزه آستان قدس رضوی می‌شود.
وی در پایان با اشاره به توانمندی ها و پتانسیل های ویژه دانشگاه پیام نور، راه‌اندازی کالج دانشگاه پیام‌نور خراسان رضوی را یکی از مهم ترین اقدامات عنوان کرد و گفت: کانون فارغ‌التحصیلان دانشگاه پیام‌نور و مراکز تخصصی زبان این دانشگاه نیز به زودی راه اندازی می شود.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ