مدیران دانشگاه پیام نور استان کرمان با خانواده دانشجوی شهید محمدکاظم کیانی دیدار کردند

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ؛ خانم دکتر معین الدینی در مراسم دیدار با خانواره شهید دانشجو محمدکاظم کیانی ضمن اشاره به فرمایش رسول اکرم (ص) " برخی بندگان خدا زیر قبهء الهی اند و هیچ کس آن ها را نمی شناسد گفت، بی تردید قدرشناسی و تجلیل مقام شامخ شهدای گرانقدر فراتر از توان همه ماست و هیچ کس نمی تواند این عزیزان را آنگونه که هستند بشناسد ، به جز پروردگارشان.
سرپرست دانشگاه پیام نور جایگاه شهداء را اعلی علیین بهشت خواند و خطاب به والدین شهید افزود: خوشا به سعادت شما که فرزندتان در والاترین مقام هستی ، در نزد پروردگارش زنده است.
خانم دکتر معین الدینی ضمن تشکر از مهمان نوازی خانواده کیانی گفت: قدر شهدا را دانستن یک سعادت است و ما امیدواریم که لایق داشتن این سعادت ، هر چند اندک باشیم .
گفتنی است شهید محمد کاظم کیانی متولد آذر ۱۳۴۲،جوانی مذهبی و فعال بود که با آغاز جنگ تحمیلی در جبهه حق علیه باطل حضور یافت. وی در سال ۱۳۶۲براثر اصابت ترکش خمپاره از ناحیه سینه وقلب مجروح شد و پس از معالجه رهسپار جبهه ها شد و در سال ۱۳۶۴ برای دومین بار براثر بمباران هوایی از ناحیه پهلو مجروح گردید . بر اثر جراحات وارده قادر به اعزام مجدد به جبهه نبود بنابراین در جبهه ی دیگری که همان ادامه تحصیل در گروه فنی مهندسی دانشگاه فردوسی شهر مقدس مشهد بود فعالیت خود را ادامه داد. بعد از اطلاع یافتن از شروع عملیات والفجر ۸ با شور واشتیاق زیاد به سوی جبهه های حق علیه باطل شتافت و در ۲۵ اسفند ۱۳۶۴ در اثر بمباران شیمیایی مجروح و ۲۶ اسفند ۶۴ به مقام والای شهادت دست یافت .
در حال حاضر پدر شهید کیانی با جمع آوری آثار و خاطرات شهید کیانی و شهدای دیگر ، بخشی از منزل خود را به حسینیه شهید کیانی و محل نمایش این آثار و برگزاری مراسم های مذهبی اختصاص داده است که اندکی تامل و تفکر در آنجا خالی از لطف نیست.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ