ساختمان فاز۲ دانشگاه پیام نور بندرخمیر تا ۲۲ بهمن افتتاح می شود/شهردار بندرخمیر از دانشگاه پیام نور بازدید کرد

.

دکتر عبدالکریم قائدی خبر داد:
ساختمان فاز۲ دانشگاه پیام نور بندرخمیر تا ۲۲ بهمن افتتاح می شود
دکتر عبدالکریم قائدی سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان به همراه مهندس محمودی شهردار بندرخمیر از ساختمان فاز دوم دانشگاه پیام نور بندرخمیر بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر احمد زاهری رئیس دانشگاه پیام نور بندرخمیر گفت: تلاش و همت مجموعه دانشگاه به اتمام رساندن پروژه ساختمانی فاز ۲ دانشگاه می باشد که امید است با حمایت رئیس پیام نور استان هرمزگان به این موفقیت دست یابیم.
دکتر زاهری با اشاره به وضعیت پیشرفت این پروژه افزود: با توجه به اینکه یکی از دغدغه های مردم این شهرستان اتمام این پروژه ساختمانی بود به لطف خداوند و تدبیر دولت امید این پروژه که مدت ها راکد مانده بود عملیاتی شد و تاکنون پیشرفت خوبی حاصل شده و حدوداً دو ماه تا پایان این پروژه باقی مانده است.
وی اظهار داشت: ان شاءالله بعد از افتتاح ساختمان فاز دو دانشگاه در بهمن امسال طراحی و اجرای فضای سبز این دانشگاه با همکاری شهرداری شهرستان بندر خمیر صورت می پذیرد.
در ادامه دکتر عبدالکریم قائدی رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان ضمن بازدید از ساختمان فاز ۲، خیرین شهرستان بندرخمیر را تشویق به حمایت از این پروژه عمرانی کرد و گفت: از فرماندار و شهردار و خیرین شهرستان بندرخمیر انتظار می رود ما را در این پروژه یاری رسانند تا بتوانیم با سوق دادن اعتبارات به این سمت این پروژه را تا ۲۲ بهمن به اتمام برسانیم.
وی اشاره کرد دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید زمینه خدمات رسانی به جامعه دانشگاهی استان بویژه دانشجویان عزیز را فراهم نموده است.

بازدید شهردار بندرخمیر از دانشگاه پیام نور
شهردار بندرخمیر از دانشگاه پیام نور بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور؛ جواد محمودی شهردار بندرخمیر به همراه کارشناس زیباسازی فضای سبز به منظور آشنایی با مشکلات و کمبودهای جاری، صبح امروز از این نهادعلمی بازدید و طی نشستی با احمد زاهری رئیس دانشگاه به تبادل نظر پرداختند.
در این دیدار احمد زاهری شهرداری را به عنوان یک نهاد مردمی ملزم به همکاری با دانشگاه عنوان کرد و ضمن تشکر از حمایت شهرداری از فعالیت های پژوهشی در هفته پژوهش گفت: امیدوار هستیم بتوانیم با تعامل مناسب و بیش از پیش دانشگاه زمینه همکاریهای لازم در طرح های برون دانشگاهی ایجاد کنیم.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر از بین واحدهای دانشگاه پیام نور در سطح استان هرمزگان، این دانشگاه از جهت علمی و فرهنگی سرآمد است و روند رو به رشدی را طی می کند.
رئیس دانشگاه اظهار داشت: با وجود اعضای هیئت علمی متخصص و توانمند و همچنین امکانات و پتانسیل های آموزشی و پژوهشی، آمادگی ارائه خدمات علمی به ادارات و ارگانهای شهرستان را داریم.
در ادامه شهردار بندرخمیر گفت: دانشگاه پیام نور با پتانسیل موجود، بازوی فکری و معنوی شهر است و شهردار می تواند از این پتانسیل بهره گیری نماید تا بهتر و عملی تر کارها را به سرانجام برساند.
در پایان مشکلات و توقعات دانشگاه و راهکار رسیدگی به آنها توسط طرفین مورد تبادل نظر و گفتگو قرار گرفت و شهردار در خصوص احداث فضای سبز و آسفالت بلوار جلوی درب نمازخانه نقطه نظرات خود را اعلام فرمود و ضمن قدردانی از زحمات بعمل آمده توسط دانشگاه پیام نور از مساعدت و کمک شهرداری به مجموعه فرهنگی و علمی خبر داد.

کلینیک صنعتی در دانشگاه پیام نور بندرخمیر افتتاح خواهد شد
زاهری گفت: پیشرفت صنعتی بندرخمیر نیازمند تحکیم روابط دانشگاه با سازمان صنعت و معدن و تجارت است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور؛ در نشست علمی ارتباط صنعت و دانشگاه احمد زاهری رئیس دانشگاه پیام نور بندرخمیر به ارائه گزارش مختصری از فعالیتهای پژوهشی دانشگاه پرداخت و اظهار کرد: یکی از عوامل موثر جلوگیری از فرار مغزها فعال کردن مراکز و نهادهایی است که به ایده های نو اهمیت می دهند.
در این دیدار یوسف ذاکری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بندرخمیر به همراه حسین ساحلی زادگان رئیس اصناف، به فرصت مطالعات صنعتی ایجاد شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد و گفت: در این خصوص شرایط برای اعضای هیات علمی دانشگاه ها وجود دارد.
رئیس دانشگاه پیام نور بندرخمیر ضمن اشاره به توافقاتی که بین وزارت علوم و وزارت صنعت انجام شده است آمادگی دانشگاه را در خصوص افتتاح کلینیک صنعتی بیان کرد و گفت: دانشگاه ها باید بخشی از درآمد خود را از تجاری سازی علوم بدست آورند.
در ادامه این نشست راهکارهایی در جهت استقلال مالی از طریق تجاری سازی پژوهشها و ایده ها، بررسی طرح های آینده نگر و نیازهای آتی کشور و همچنین تربیت دانشجوی ماهر و کارآمد برای بازار کار که منجر به تحکیم روابط دانشگاه با صنعت و تجارت باشد ارائه شد.
در پایان نشست پیشنهاداتی در خصوص طرح های تحقیقاتی و پژوهشی و همچنین ارتباط و آشنایی بیشتر بین صنعت و دانشگاه مطرح و طرفین به بیان دیدگاه های خود پرداختند و مقرر گردید چندین کارگاه آموزشی توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار گردد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ