مساجد و نمازخانه های دانشگاه باید در شان استاد و دانشجو باشد/ اقدامات چشمگیر دانشگاه پیام نور در عرصه فرهنگی

.

رئیس دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه تعامل سازنده دانشگاه با مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی های مقام معظم رهبری منجر به اقدامات چشمگیری در عرصه های فرهنگی و مذهبی شده است، گفت: دانشگاه پیام نور به یمن این همکاری توانسته ضمن کسب افتخارات بسیارارزشمند، امکان حضور پررنگ اساتید و دانشجویان را در عرصه های فرهنگی و مذهبی فراهم کرده است.
دکتر رستمی ابوسعیدی در نشست صمیمی با مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور، این دانشگاه را کم تنش ترین دانشگاه دانست و اظهار داشت: حضور دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در شهرستان ها می تواند نقش موثری در توسعه فعالیت های فرهنگی و دینی داشته باشد.
وی رسیدگی به وضعیت مساجد و نمازخانه های دانشگاه را ضروری خواند و یادآور شد: مساجد و نمازخانه ها باید در شان دانشگاه و دانشجویان این دانشگاه باشد و برای تقویت آن می توانیم از کمکهای خیرین بهره مند شویم.
وی با تاکید بر لزوم تبیین و تحقق اقتصاد مقاومتی در دانشگاه پیام نور ، برگزاری جلسات متعدد با موضوع اقتصاد مقاومتی از سوی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری را بسیار مطلوب عنوان کرد و گفت: صرفه جویی، مدیریت مصرف، حرکت به سوی کارآفرینی و ایجاد انگیزه برای ارائه بیشتر ابداعات و نوآوری ها در بین دانشجویان مهم ترین هدف مدیریت دانشگاه است.
رئیس دانشگاه پیام نور از صرفه جویی ۱۰۰ میلیارد تومانی این دانشگاه طی سال گذشته خبر داد و گفت: ۱۰۰ پروژه عمرانی نیز در دهه فجر به بهره برداری می رسد.
وی به آغاز سال تحصیلی در جوار شهدای هویزه اشاره کرد و گفت: دانشگاه پیام نور در جهت حفظ آرمان های مقدس شهدای گرانقدر کشور گام بر می دارد و حضور شهدای گمنام در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور و مرکز کرج افتخاری بزرگ برای این دانشگاه به شمار می رود.
وی همچنین از برگزاری مراسم گرامیداشت ۲۷ شهید مدافع حرم این دانشگاه در دهه فجر خبر داد و گفت: امید است با گرامیداشت یاد و خاطره این شهدای عزیز بتوانیم ادامه دهنده راه آنان باشیم.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ