.

تقدیر فرماندار و نماینده ساوه از دانشجویان نخبه پیام نور ساوه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: در همایش باشکوهی در سالن همایش دانشگاه و در حضور اساتید، کارمندان و دانشجویان و برخی مقامات شهرستان از دانشجویان برتر و نخبه در عرصه های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم دکتر فغانی- رئیس دانشگاه پیام نور مرکز ساوه- از دانشجویان به دلیل حضور پرشور در مراسم تقدیر کردند. دکتر فغانی افزود : مسوولیت اصلی دانشگاه توسعه و ارتقای سطح علمی جامعه و این مهم به عهده شمادانشجویان عزیز می باشد. ایشان در ادامه از دانشجویان خواستند که اهداف و برنامه های خود را تمامی ابعاد مختلف زندگی ترسیم کرده ؛ سپس با برنامه ریزی روشن و دقیق در راستای دستیابی اهداف پیش بینی شده حرکت نمایند. 

 در ادامه آقای مهندس بهاروند معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه به دانشجویان ، اساتید و کارمندان دانشگاه کسب موفقیت های عدیده در عرصه های گوناگون علمی،فرهنگی،ورزشی و…. را تبریک گفته و افزود : رسالت دانشجو و استاد با رسالت مکتب ما و قرآن مطابقت دارد. ایشان با اشاره به اولین سوره و آیه ای که بر پیامبر نازل شد به نقش والای علم و دانش در دین مبین اسلام اشاره کرده و تصریح کردند: این ارزش و اهمیت رسالت دین ماست که پیامبر کارش را با خواندن و تعلیم وتربیت آغاز کرده است.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ