دانشگاه پیام نور استان قم و نیروی انتظامی استان قم تفاهم نامه همکاری امضاء کردند

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، با حضور سرتیپ مجتبایی فرمانده نیروی انتظامی استان قم و سرتیپ شیرزاده رئیس پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا در دانشگاه پیام نور استان قم تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه پیام نور و نیروی انتظامی منعقد شد.
دکتر حسینی رییس دانشگاه پیام نور استان قم گفت: در راستای تعاملات علمی و پژوهشی و استفاده از تجربیات و امکانات علمی و پژوهشی طرفین بر آن شدیم که در اولین گام با نیروی انتظامی استان در زمینه علمی، تحقیقاتی و کاربردی همکاری کنیم که با امید به خدای متعال این مهم با شروع بسیار خوبی کلید خورد.
وی ،عرضه ساختار مدیریت محتوا، تبادل تجارب پژوهشی با گروه های تخصصی، همکاری متقابل در برگزاری برنامه های علمی و پژوهشی اعم از همایش ها ،سمینارها،کارگاهها و …، انجام طرح های پژوهشی دفتر تحقیقات نیروی انتظامی در بخش علوم انسانی توسط محققین دانشگاه با رویکرد اسلامی و دینی، همکاری در تبادل اسناد و مدارک علمی غیر طبقه بندی شده و ایجاد زمینه حضور کارشناسان و محققان دو مرکز و استفاده از منابع موجود، حمایت از تالیفات و مقالات علمی و پژوهشی با توجه به اهداف دو مرکز را از مفاد این تفاهم نامه عنوان کرد.
سردار مجتبایی نیز در این دیدار با اشاره به جایگاه مهم دانشگاه پیام نور اظهار امیدواری کرد: من به آینده این تفاهم نامه بسیار خوشبین هستم.
رییس نیروی انتظامی قم گفت: نیروی انتظامی با تمام قوا در خدمت پیشبرد اهداف علمی و آموزشی در کشور است و امیدوارم با این تفاهم نامه نیز بتوانیم گام دیگری در رسیدن به این نتایج برداریم.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ