رضایتمندی و تکریم دانشجویان باید مورد توجه قرار گیرد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، ریس دانشگاه پیام نور استان تهران در این جلسه مشترک با ستاد بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به این امر که نگاه دانشگاه پیام نوررضایتمندی و تکریم دانشجویان است، اظهار داشت: این دانشگاه با ابزارهای قوی موجود و شیوه های الکترونیکی در خدمت تحصیل دانشجویان با هر شرایطی است.
دکتر جمشیدی درخصوص توانمند سازی بیشتر دانشجویان بویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر بیان داشت: علاوه بر خدمات فرهنگی، ورزشی، مشاوره ای به دانشجویان شاهد و ایثارگرارائه می شود می توان به تاسیس و فعال سازی دوره های طرح " کارآمد " به منظور توانمند سازی بیشتر دانشجویان و آمادگی بیشتر آنان برای موفقیت در عرصه های کسب و کار نیز اشاره کرد که بنیاد شهید و ایثارگران استان نیز می تواند در استفاده بیشتر دانشجویان شاهد و ایثارگر از این دوره ها حمایت خود را اعلام نماید.
درادامه جلسه، دکتر صمیمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران نیز به موضوع تعاملات فرهنگی با دانشگاه، تقویت بنیه علمی و ارائه خدمات مشاوره ای اشاره کرد و از تلاش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران در پرداخت به موقع شهریه ها از طرف بنیاد به دانشگاه خبر داد.
دکتر مرادی نیز با یادآوری فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس ستاد شاهد و ایثارگر، از نقش ستاد شاهد و ایثارگر در دانشگاه ها در تعامل و کمک به رشد تحصیلی ایشان در قالب کلاسهای تقویتی و همچنین تشریح مزایای دانشگاه در ارائه خدمات گوناگون به دانشجویان شاهد و ایثارگر سخن گفت.
گفتنی است: جلسه مشترک با ستاد بنیاد شهید و امور ایثارگران دانشگاه پیام نور استان تهران با حضور دکتر جمشیدی رییس دانشگاه، دکتر مرادی معاون آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی، دکتر صمیمی مدیرکل و دیگر مسوولان بنیاد شهید استان تهران برگزار شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ