تیم والیبال دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور استان بوشهر با شکست تیم دانشگاه خلیج فارس موفق به کسب عنوان نخست مسابقات دانشجویان استان شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، مدیر تربیت بدنی این دانشگاه بوشهر گفت: تیم والیبال این دانشگاه موفق شد در مرحله نیمه نهایی تیم والیبال دانشگاه علمی کاربردی را با نتیجه دو بر صفر و درفینال تیم دانشگاه خلیج فارس را دو بریک شکست دهد و به مقام قهرمانی دست یابد.
سید عادل میری افزود: این دومین قهرمانی پی درپی تیم های ورزشی دانشجویان دانشگاه پیام نور در مسابقات یک ماه گذشته است و تیم فوتبال ساحلی این دانشگاه نیز توانسته بود در دوهفته قبل به مقام قهرمانی فوتبال ساحلی دانشجویان دست یابد.
میری درخصو علت موفقیت های ورزشی دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت ما کار استعداد یابی دانشجویان را از حدود سه سال قبل آغاز کردیم و مراکز و واحدهای استان را در رشته های مختلف ورزشی قطب بندی شد و هرکدام از رشته ها را به یکی از مراکز و واحدها واگذار کردیم که رشته والیبال با توجه به ظرفیت های دانشگاه پیام نور گناوه به این دانشگاه واگذار شده بود.
علی زارعی مدیر تربیت بدنی واحددانشگاه پیام نور گناوه ومربی تیم والیبال در خصوص آماده سازی این تیم گفت: حدود دو سال از تشکیل تیم والیبال دانشگاه پیام نور واحد گناوه می گذرد که این تیم با استعداد یابی و آماده سازی که دراین مدت انجام داده است توانسته به آمادگی خوبی دست یابد و استخوان بندی اصلی تیم والیبال دانشگاه پیام نور استان بوشهر از دانشجویان گناوه است.
وی اگر امکانات ومناسبت تری دراختیار دانشجویان ورزشگاه دانشگاه قرار گیرد قطعا امکان کسب موفقیت های بیشتر و شناسایی و پرورش استعدادهای دانشجویان خواهد شد.
محمد حسین خسروانی دبیر هیات والیبال شهرستان گناوه که به عنوان دانشجو و کاپیتان تیم دانشجویان دانشگاه پیام نور را همراهی می کرد در خصوص این بازیها گفت: این دوره از مسابقات دانشجویان از سطح نسبتا خوبی برخوردار بود و با وجودی که تیم دانشگاه خلیج فارس از بازیکنان سوپرلیگ والیبال کشور نیز بهره می برد درنهایت توانستیم این تیم را در فینال با نتیجه دو بر یک شکست دهیم.
وی از مسئولان دانشگاه پیام نور استان بوشهر خواست با توجه به پتانسیل های ورزشی که در دانشگاه پیام نور گناوه از نظر امکانات و ورزشکار وجود دارد زمینه ایجاد رشته تربیت بدنی را دراین دانشگاه فراهم نمایند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ