امنیت موجود در کشور در سایه اقتدار است

.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور فارس گفت: امنیت موجود در کشور در سایه اقتدار به دست امده است و بخشی از این اقتداربه دلیل توان نظامی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، حجت الاسلام ثابت ،ضمن گلایه از کسانی که نسبت به تکریم شهداء کوتاهی می کنند افزود: زیبنده دانشگاه اسلامی نیست که شهید گمنام در دانشگاه تشییع شود ولی افرادی که در دانشگاه حضور دارند در تشییع جنازه شرکت نکنند.
ویکه درجمع روسای مراکز وواحدهای دانشگاه پیام نور استان فارس سخن می گفت، اشاره کرد: بر اساس حدیث شریف « العلم سلطان» دانش قدرت اور است ولی اگر چه علم اقتدار،شکوه و عظمت می آورد اما توان علمی ما در سایه امنیتی بدست امده که محصول رشادت دلیر مردان و زنان این مرز و بوم بوده است. برجام نشان داد رشد علمی به وسیله سازش با دشمن رخ نمی دهد، از این رو برای افزایش توان علمی باید دربرابر دشمن ایستادگی ومقاومت کرد.
وی بر لزوم افزایش توان اقتصادی کشوری برمبنای داشته های داخلی تاکید کرد ودراین خصوص اظهارداشت: راه نجات از وضعیت رکود و مشکلات اقتصادی، اجرای اقتصاد مقاومتی است نه اقتصاد لیبرالی که نگاهش به بیرون از مرزهاست.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور ضمن بیان این نکته که انتقادات به دولت به معنای نادیده گرفتن اشتراکات و موفقیت های آن نیست، اضافه نمود: ما در مقابله با دشمن بیرون، همه اعضای یک خانواده ایم و باید وحدت کلمه را جدی بگیریم ولی باتوجه به اظهارات دولتمردان مبنی بر عدم تحقق مفاد برجام از سوی طرف مقابل که رفع تحریمها و برداشتن مشکلات اقتصادی بود، اذعان داشت که حداقل خاصیت برجام این بود که فریب کاری و دروغ گویی طرف مقابل را دوباره به نمایش گذاشت. از این رو طرح برجامهای دیگر علاوه بر اینکه باعث کاهش اقتدار نظام می شود؛ نشان دهنده عدم شناخت وتوجه به توانمندیها و ظرفیتهای داخلی است.
حجت الاسلام ثابت اظهار داشت: دراین برهه از انقلاب جهت طی مسیرحرکت بیش از پیش نیازمند توجه به رویکرد انقلابی گری که امام خمینی(ره) به ما یاد داده است خواهیم بود چرا که اگر روحیه انقلابی گری نداشته باشیم، زمین خواهیم خورد.
وی در ادامه به حرکت در مسیر اندیشه امام راحل، نفوذناپذیری و توجه به جهاد کبیر(مبارزه با استکبار و طاغوت) به عنوان چند ویژگی های انقلابی گری اشاره نمود.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ