تجلیل از خانواده ۲۵ شهید مدافع حرم دانشگاه در دهه فجر

.

دکتر رستمی ابوسعیدی با تأکید بر لزوم حفظ آرمانهای شهدای انقلاب ، ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم گفت: شهدای گرانقدر در حفظ کیان و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی نقشی بی بدیل داشته اند و وظیفه ما تداوم آرمانهای شهدا و دستیابی به اهداف متعالی مدنظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.
رئیس دانشگاه پیام نور، سفر راهیان نور را یکی از مهم ترین برنامه های دانشگاه ها عنوان کرد و گفت: در این دانشگاه با هدف تبیین و نهادینه سازی آرمان های مقدس شهدا و شناخت بیشتر دانشجویان با جایگاه و شأن مقام شهید و شهدای گرانقدر کشور، هر سال سفرهای راهیان نور  برگزار می شود و سال گذشته مبلغ یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به این سفر بزرگ معنوی اختصاص داده شد.
وی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور با ۴ هزار عضو هیأت علمی و ۷۰۰ هزار دانشجو تاکنون خدمات ارزنده ای به کشور ارائه کرده است، گفت: این دانشگاه در راستای ارتقای فرهنگی دانشجویان و حفظ ارزش های معنوی و اسلامی اهتمام می ورزد.
دکتر رستمی ابوسعیدی تصریح کرد: سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور و دانشگاه پیام نور مرکز کرج هم اکنون میزبان شهدای گمنام هستند و در دهه مبارک فجر، مراسم تجلیل از خانواده های 25شهید مدافع حرم دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.
گفتنی است، جلسه قرارگاه ملی راهیان نور با حضور دکتر هاشمی معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سردار فضلی جانشین بسیج کشور و اعضای راهیان نور دانشگاه ها، با هدف هماهنگی و برنامه ریزی درخصوص سفرهای راهیان نور اسفند ۹۵، به میزبانی دانشگاه پیام نور برگزار شد.

0

ارسال پاسخ