رئیس دانشگاه پیام نور البرز:دانشجویان سرمایه های دانشگاه هستند

.

۵جشن و برنامه فرهنگی،ورزشی و دانشجویی به صورت همزمان در این دانشگاه برگزار شد
به همت مدیریت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان البرز و معاونت فرهنگی و اجرایی مرکز کرج،در سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل،مسئولان دانشگاه ۵ برنامه فرهنگی،دانشجویی و ورزشی شامل:جشن دانش آموختگی،جشن ورودیهای جدید،جشن یلدای باستانی ،جشنواره ورزشهای همگانی و جشنواره دستاوردهای انجمنها و کانونهای دانشجویی را همزمان و در قالب یک جشن برگزار نمودند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور،دکترجلالیان رئیس دانشگاه پیام نور البرز در این مراسم با خطاب قرار دادن دانش آموختگان و دانشجویان به عنوان "سرمایه های اجتماعی" گفت:ایمان،اعتقاد و عشق به هدفی که انتخاب کرده اید و زندگی آگاهانه،هدفمند و خردمندانه دو محور مهم برای شما سرمایه های اجتماعی است که در دستیابی به نتایج متعالی یار و یاورتان خواهند بود.
وی ادامه داد: بشر ذاتا" جوینده و پژوهشگر است و باید دانست شکست و پیروزی در کنار هم با معنی است و آگاه باشید که در زمان شکست زود مایوس نشوید و در زمان پیروزی زود مغرور نشوید که هردو این عوامل از جمله موانعی هستند که در مسیر کشف حقایق خلقت و زندگی وجود دارند.
دکتر جلالیان آگاهی،بینش و بصیرت توام با هدفمندی و حرکت خردمندانه در زندگی را از عوامل بسیار مهم موفقیت در آینده دانش آموختگان و دانشجویان نام برد و افزود : دانش آموختگی پایان یک مرحله از زندگی هر دانشجو و سرآغاز رشد و شکوفایی و بازدهی دانش آن دانشجو در جامعه و شروع خدمت رسانی و همچنین آمادگی جهت ادامه تحصیل برای طی کردن پله های ترقی می باشد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز در بخش پایانی سخنان خود ایجاد بسترهای مناسب علمی و پژوهشی و … و همچنین فراهم آوردن فضایی پر شور و نشاط برای دانشجویان را از جمله وظایف خود و پرسنل دانشگاه دانست و فرصت خدمت به این قشر پرانگیزه در دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی با رتبه های برتر آموزشی و پژوهشی فراهم شده است را مایه افتخار دانشگاهیان پیام نور استان البرز عنوان کرد.
گفتنی است؛اجرای نمایش طنز، موسیقی سنتی ،تقدیر از اساتید و دانشجویان کارآفرین درمزرعه تحقیقاتی ،تقدیر از کارکنان مرکز کرج از جمله برنامه های این مراسم بود و در پایان نیز ضمن قرائت سوگندنامه به دانش آموختگان این دانشگاه،تندیس و لوح یادبود به همه آنها اهدا شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ