بازدیداستاندار سمنان از دانشگاه پیام نور شهرستان مهدیشهر

.

 

 

به گزارش روابط عمومی؛ دکتر محمد رضا خباز ، استاندار سمنان صبح پنج شنبه با حضور در دانشگاه پیام نور مهدیشهر گفت : علم و دانش در اسلام از جایگاه رفیعی برخوردار است و هیچ یک از ادیان الهی به اندازه اسلام تاکید به علم آموزی نکرده اند . ایشان افزود: مسیر هدایت انسانها ، مسیر روشن و مشخصی است که از قلم نشات می گیرد و باید تلاش کرد تا فرهنگ علم آموزی و دانش در میان آحاد جامعه فراگیر شود . استاندار سمنان همچنین در سخنان خود با تمجید از فعالیت مطلوب دانشگاه پیام نور مهدیشهر گفت : دانشگاه پیام نور مهدیشهر تمامی ظرفیت و توانمندی را در ایجاد دوره  های کارشناسی و  کارشناسی ارشد مناسب با شرایط بومی منطقه تلاش نموده تا در گفتگو با مسئولان این دانشگاه در کشور این ظرفیت برای دانشگاه مهدیشهر را ایجاد نمائیم .

دکتر یوردخانی رئیس دانشگاه پیام نور استان سمنان ضمن تبریک روز وحدت حوزه و دانشگاه اعلام نمودند که پیام نور مهدیشهر به دلیل همت مردم و مسئولین شهرستان و دانشگاه یکی از واحدهای برخوردار استان در امکانات آموزشی و فضاهای مورد نیاز بوده لذا به دنبال اخذ رشته های جدید کارشناسی بوده که نیاز های منطقه را پاسخگو باشد.

در ادامه دکتر یوردخانی افزودند با عنایت به اینکه عزم سازمان مرکزی دانشگاه اتمام پروژه های نیمه تمام در سطح کشور می باشد اکثر پروژه های نیمه تمام به اتمام خواهد رسید و در سال ۹۶ آموزشی خواهد شد که در واحد مهدیشهر نیز این امر صورت خواهد پذیرفت و حصار کشی نیز در حال انجام و سعی بر اتمام تا پایان سال ۹۵ خواهد بود

سپس حجت الاسلام و المسلمین سقائیان رئیس دانشگاه پیام نور مهدیشهر نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور دکتر خباز در دانشگاه پیام نور مهدیشهر گفت : این دانشگاه از واحدهای آموزشی خوب و موفق کشور است که به داشتن نیروهای توانمند و تربیت دانشجویان مومن و انقلابی زبانزد است . ایشان وجود ظرفیت های فراوان و علاقمندی جوانان این خطه از استان سمنان به دانش و آگاهی را بعنوان یکی از عمده دلایل لزوم ارتقاء سطح کیفی دانشگاه از دوره کارشناسی به ارشد نام برد و عنوان کرد: بمنظور تثبیت موقعیت دانشگاه و نیز حفظ خدمات انجام شده خواستار ایجاد دوره کارشناسی ارشد در این دانشگاه هستیم . در ادامه ی این بازدید استاندار سمنان با حضور در یکی از کلاس های درس با دانشجویان دانشگاه پیام نور شهرستان مهدیشهر به گفتگو پرداخت و عنوان نمود : دانشگاه پیام نور مهدیشهر از واحدهای موفق دانشگاهی استان است و فرماندار مهدیشهر تلاش نماید تا مشکلات ترددی و امکاناتی دانشگاه را با مساعدت مسئولان شهرستان برطرف نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ