.

مراسم رونمایی و نقد کتاب های منتشر شده اعضای علمی دانشگاه پیام نور سقز

مراسم رونمایی، نقد و بررسی کتاب های منتشر شده اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور سقز به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد

در این مراسم که جمعی از روسای ادارات،اساتید و دانشجویان حضور داشتند، از ۶ کتاب منتشر شده رونمایی و سپس با حضور مولفان و اساتید میزگزدهای نقد و بررسی برگزار شد

براساس این گزارش، کتاب های "اصول و قواعد حاکم بر مناسبات تجاری" و "قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی در نظم حقوقی کنونی" اثر: دکتر علیرضا شریفی، کتاب"جنگ و دیپلماسی بر سر تقسیم کردستان" تالیف دکتر صالح امین پور، کتاب "طراحی و کاربرد نظام اطلاعات شهری" اثر: دکتر مجید پریشان، کتاب های "تولید بذر" (اصول و روش ها) و "تولید بذر با تاکید بر گیاهان زراعی" از: دکتر نبی خلیلی اقدم، رونمایی و مورد نقد و بررسی با حضور اساتید و حاضرین قرار گرفتند.

در ابتدای این مراسم، معاون اجرایی دانشگاه پیام نور سقز با بیان اینکه تولیدات مناسب علمی و پژوهشی در عرصه های مختلف مورد توجه اعضای علمی و اساتید این دانشگاه است، افزود: پژوهش کلید توسعه پایدار و بسترساز تحول در جامعه بوده و توسعه فعالیت های پژوهشی از سیاست های کلیدی دانشگاه پیام نور است.

برگزاری همایش ازدواج و باروری سالم در دانشگاه پیام نور دیواندره

همایش ازدواج و باروری سالم در جوانان با مشارکت شبکه بهداشت، دانشگاه پیام نور و مرکز علمی کاربردی شهرستان دیواندره برگزار شد

جلیل هاشمی سرپرست دانشگاه پیام نور واحد دیواندره در این مراسم گفت: اساس جامعه سالم و مترقی، داشتن خانواده های سالم است و مبنای داشتن خانواده سالم، ازدواج سالم است.

وی گفت: ریشه بسیاری از مشکلات اجتماعی نظیر بزهکاری های مختلف، خودکشی و غیره به خانواده بر می گردد. لذا اقدامات فرهنگی و آموزشی برای سالم سازی بحث و سبک ازدواج و زندگی ضروریست.

سپس فریبا طیری سخنران جلسه به بررسی موضوعات مختلف ازدواج از جمله: علت ازدواج، سبک های مختلف ازدواج (سنتی و…)، مفروضات نادرست در ازدواج، راهکارهای ازدواج سالم، شیوه های انتخاب درست و… پرداخت.

منبع مطلب

0

ارسال پاسخ