.

برگزاری همایش حمایت از خانواده های زندانیان شهرستان در دانشگاه پیام نور مرکز محلات

همایش حمایت از خانواده های زندانیان شهرستان محلات  با همکاری انجمن حمایت از خانواده های زندانیان و دانشگاه پیام نور مرکز محلات با حضور این خانواده ها و جمعی از مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات مرکز محلات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: در آغاز برنامه حجت الاسلام مجتبی علمایی، مسئول فرهنگی زندان شهرستان محلات آیاتی از سوره مبارکه فتح را  تلاوت کرد و سپس در مورد آزمون الهی و چگونگی برخورد با این موهبت الهی به ایراد سخن پرداخت.

در ادامه برنامه حجت الاسلام حسن محمدیان، دادستان شهرستان محلات در مورد آیات تلاوت شده و اهمیت عبارت « اشداء علی الکفار و رحماء بینهم» بیاناتی را  اظهار داشت.

وی افزود: اسلام فرموده است با کفار باید به شدت برخورد کرد واگر این طور نباشد ضربه سختی به اسلام و مسلمین خواهد خورد.

دادستان شهرستان محلات همچنین با بیان اینکه قرآن اشاره به رحماء بینهم دارد، اظهار داشت: مؤمنین و مسئولین باید مهربانی و رحم به اقشار مختلف جامعه را سرلوحه کار خود قراردهند و خانواده های زندانیان باید مشمول همین بحث قرار گیرند.

محمدیان در پایان سخنان خود افزود: دادستانی شهرستان محلات در زمینه حمایت از گسترش فضا و امکانات زندان این شهرستان حمایت  کامل خواهد کرد.

دکتر زینی­وند فرماندار شهرستان محلات نیز در این نشست به مسائل مربوط به حمایت از خانواده های زندانیان پرداخت و برنامه های آینده خود را در رابطه با گسترش فضا و امکانات زندان بیان کرد .

اولین جلسه هماهنگی استقرار مرکز رشد در دانشگاه پیام نور واحد چهارچشمه برگزار شد

جلسه هماهنگی جهت همکاری علمی و استقرار مرکز رشد با حضور رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان مرکزی، بخشدار کمره و سرپرست دانشگاه پیام نور چهارچشمه در سالن جلسات دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: این جلسه به منظور بررسی راههای همکاری مشترک بین مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان با دانشگاه پیام نور واحد چهارچشمه برگزار شد.

در این جلسه مهدی محمدی، سرپرست دانشگاه گفت: با نگرش به کمبود دانشجو و تغییر رویکرد وزارت علوم و دانشگاه پیام نور به منظور استقرار مراکز رشد و فناوری در دانشگاهها، ایجاد تفاهم نامه جهت تأسیس مرکز رشد در این دانشگاه با توجه به پتانسیل بالای این منطقه به لحاظ کشاورزی، امری ضروری است .

 وی اظهار داشت: با عنایت به اینکه مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان مرکزی از مراکز فعال در ارتقای کشاورزی و دانش های نوین در سطح استان می باشد امیدواریم با انعقاد تفاهم نامه در آینده نزدیک بتوانیم از ظرفیت این مرکز جهت توسعه دانشگاه بهره برداری نماییم.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ