موضوع تریبون آزاد دانشجویی در دانشگاه پیام نور شیراز

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، تریبون آزاد دانشجویی با موضوع "حجاب انتخاب من یا جامعه " با دیدگاه نقد نسبت به پوشش خود و دیگران در سالن شهید مطهری دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شد.
در این برنامه که با هدف بررسی و تحلیل حجاب و نوع پوشش در جامعه و بویژه جامعه دانشجویی برگزار شد ، دانشجویان در گروههای موافق و مخالف موضوع حجاب را مورد ارزیابی قرار دادند و از نگاه شخصی خود نوع پوشش و انتخاب همدیگر را نقد کردند.
در ادامه این نشست دانشجویان در قالب کرسی های آزاد اندیشی به بیان نظرات ،انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند و نیاز کار عضو هیات علمی دانشگاه در خصوص مساله حجاب ، عفاف زنان و مردان و همچنین اهمیت و ضرورت عفاف و حجاب در دین مبین اسلام صحبت کرد.
خالصی دبیر کانون فرهنگی امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه پیام نور شیراز گفت:تریبون آزاد دانشجویی در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در فضایی دوستانه و با رعایت اصل« آزادی اندیشه و آزادی بیان» برگزار شد.
تریبون آزاد دانشجویی با همکاری کانون فرهنگی حکمت مطهر و کانون فرهنگی امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ