چهاردهمین جلسه هم اندیشی مدیران شمال غرب شیراز در سالن ولایت دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، این نشست با حضور مدیران شمال غرب شیراز و با محوریت آشنایی با بنیاد حضرت مهدی (عج)، گزارش کانون ازدواج ، گرامیداشت هفته وحدت و همچنین توصیه های اخلاقی در سالن ولایت این دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم که با حضور قاسم فروزانی سرپرست دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شد : وی ضمن خیرمقدم به حاضرین جلسه ، فرارسیدن هفته وحدت و میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام وهمچنین ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفتند.
دکتر قاسم فروزانی ضمن تبریک پیروزی های اخیر دولت و مردم سوریه در مبارزه با تروریست ها ی داعش، ، بر حفظ وحدت بین شیعه و سنی تاکید کرد و افزود: مقصود از وحدت اسلامی همبستگی مسلمانان و اتحاد پیروان مذاهب گوناگون بدون وجود اختلافات مذهبی در برابر دشمنان اسلام است.
سرپرست دانشگاه پیام نورشیراز ضمن ارائه گزارشی از فعالیتها و دستاوردهای دانشگاه پیام نور شیراز اضافه کرد: دانشگاه پیام نور شیراز دارای ظرفیت و توانمندیهای بسیار زیادی در زمینه های مختلف است و انتظار داریم با همکاری و همدلی بین سازمانها و همچنین مدیران منطقه، زمینه بیشتر مشارکتهای علمی، فرهنگی ،اجتماعی و پژوهشی دوجانبه صورت پذیرد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین محسن مرادی امام جمعه شهرک های شمال غرب شیراز با اشاره به جایگاه علمی دانشگاه پیام نور شیراز گفت:همه ارزشها و موفقیت ها در سایه علم و آگاهی صورت می پذیرد و تمام بد جنسی ها و بدی ها از جهل و غفلت است و بدین جهت جایگاه و نقش دانشگاه در جامعه بسیار ارزشمند و شاخص می باشد.
وی ضمن بیان رابطه علم و کمال انسان افزود:علم به انسان قدرت و انرژی می بخشد و او را به سمت قله راهنمایی می کند و هر کس از علم و آگاهی محروم ماند ، دچار ضعف و سستی شد و در طول مسیر راه را گم کرد .
امام جمعه شهرک های شمال غرب شیراز به تشریح فلسفه هفته وحدت پرداخت و افزود: وحدت به معنای یکی شدن نیست بلکه به معنای هماهنگی و همدلی بین امت اسلامی است و در این مسیر باید قبل از ولایت خداوند ، با قبول کفر به طاغوت ، ولایت شیطان را رها کنیم .
حجت الاسلام والمسلمین محسن مرادی اضافه کرد: ایمان و تقوا ، حسن خلق و خوشرویی و همچنین سعه صدر بالا از جمله عوامل اثر گزار در زندگی خانواده ها و بویژه مدیران است که می تواند آنان را از بن بست بیرون بکشد و راه سعادت را به انان نشان دهد.
گفتنی است در این نشست مدیران شمال غرب شیراز در خصوص دستور جلسه به ایراد سخنرانی پرداختند و در مورد مسایل و مشکلات منطقه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
صرف صبحانه کاری، پخش چندین کلیپ فرهنگی ومذهبی و همچنین اجرای مولودی خوانی از دیگر بخشهای چهاردهمین نشست مدیران شمال غرب شیراز بود.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ