کیفیت آموزشی و سطح علمی دانشگاه پیام نوردر رده دانشگاههای طراز اول کشور است

.

 دکتر کمال دهقان فیروزآبادی(نماینده مجلس شورای اسلامی)در بازدید از دانشگاه پیام نور مرکز تفت در جریان پیشرفت و توسعه دانشگاه  پیام نور قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دراین بازدید که فرماندارو شهردارتفت نیز وی راهمراهی می کردند، ابتدادکتر محمدی(سرپرست دانشگاه  پیام نور مرکز تفت) ضمن خیر مقدم ،خلاصه ای از مسائل و اولویتهای دانشگاه را به اطلاع ایشان رساند . دکتر محمدی ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده ، با توجه به افزایش رشته های کارشناسی ارشد مرکز از ۱۲ رشته به ۲۷ رشته تحصیلی ، خواستار تاسیس مرکز تحصیلات تکمیلی پیام نور استان یزد در مرکزتفت شد .درادامه دکتر دهقان ،ضمن تشکر از فعالیتهای صورت گرفته در مرکز تفت،خواستار توسعه تحصیلات تکمیلی در این مرکز شد.وی ضمن ابراز خرسندی از اینکه مقطعی از تحصیلات خود را در دانشگاه پیام نور گذرانده بر اهمیت و جایگاه ویژه کیفیت خوب آموزشی و علمی دانشگاه پیام نور تاکید کرد.

در ادامه  دکتر دهقانی نماینده مردم تفت ومیبد در مجلس شورای اسلامی درخصوص برطرف شدن مشکلات آب،توسعه تحصیلات تکمیلی و اختصاص چند رشته درمقطع دکتری و  پی گیری مشکل گرایشهای رشته کشاورزی و گیاه پزشکی قول مساعد داد .

سپس مهندس زارع فرماندارشهرستان  درسخنانی همراهی و حمایت نماینده در حل مشکلات را بسیار ارزنده و مهم دانست و از حمایتها و کمک های ایشان در پیشبرد مسائل تقدیر کرد .همچنین مقررشد که  شهردارتفت  در خصوص آسفالت خیابانهای دانشگاه دستورات لازم را صادر و اقدام مناسب انجام گیدهد .قابل ذکر است دانشگاه پیام نور تفت با چهل رشته کارشناسی و ۲۷ رشته کارشناسی ارشد یکی از بزرگترین و با سابقه ترین مراکز  دانشگاه پیام نور در استان یزد و کشورمیباشد.

 

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ