امام جمعه محلات در دیدار سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز محلات از برگزاری نشست های گفتمانی با محوریت آسیب های اجتماعی در این مرکز حمایت کرد.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: حجت الاسلام و المسلمین مهدی ربانی، امام جمعه محلات در این دیدار گفت  باید نشستهای گفتمانی در سطح دانشگاه شکل بگیرد و از متخصصان و نیروهای علمی و دانشگاهی در این نشست ها استفاده شود.

وی خاطر نشان کرد:  برگزاری نشستهای گفتمانی با محوریت آسیب های اجتماعی جامعه می تواند در افراد ایجاد دغدغه کرده و مقابله با این آسیب ها را به عنوان یک فرهنگ مطرح می کند.

امام جمعه محلات افزود: آسیب هایی از قبیل اعتیاد، طلاق و  توقعات نابجای جوانان که منجر به جدایی می شود می تواند در این نشست ها مورد بررسی قرار گرفته و برای رفع آن ها راهکارهای مناسب پیشنهاد شود.

حجت الاسلام ربانی تصریح کرد: پرداختن به  سبک زندگی ایرانی اسلامی و دوری از سبک های وارداتی که هویت مشخصی ندارند نیز می تواند در دستور کار قرار گیرد و این دفتر از برگزاری این نشست های گفتمانی و علمی حمایت خواهد کرد.

دکتر حامد سروش، سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز محلات نیز ضمن آمادگی برای برگزاری این دست نشست ها در سطح دانشگاه بیان داشت: دانشگاه به عنوان یک محیط علمی وظیفه خود می داند که به این گونه مسایل ورود پیدا کند و به صورت علمی آسیب های اجتماعی را مورد بررسی قرار دهد.

وی در ادامه این دیدار گزارشی از فعالیت های دانشگاه پیام نور مرکز محلات در برگزاری نشست ها و کارگاه های آموزشی مختلف برای دانشجویان و عموم همشهریان ارائه داد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ