دانشجویان حق الهی را رعایت کنند

.

حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار با رئیس دانشگاه پیام نور قم گفت: مسئولان دانشگاه رهبران جامعه هستند و باید دانشجویان و مسئولان دانشگاه را به بهره‌گیری از اهل‌بیت(ع) دعوت کنیم تا به احکام الهی عمل کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی در دیدار با رئیس دانشگاه پیام نور قم بابیان اینکه خداوند در قرآن کریم فرموده همیشه به برادران خود کمک کنید، اظهار داشت: تذکرات و یادآوری به انسان سبب می‌شود انسان نسبت به مسائل خودآگاه شود از همین رو امیرالمؤمنین(ع) فرموده‌اند در همه امور توازن و تعادل داشته باشید.
مرجع تقلید شیعیان بابیان اینکه اصلاح فرد سبب اصلاح جامعه می‌شود، افزود: جامعه نیز از فرد تشکیل‌شده است و حضرت علی(ع) براین امر تأکید کرده‌اند و در این هفته وحدت همه را دعوت به کارهای پسندیده خداوند می‌کنیم.
استاد برجسته حوزه علمیه خاطرنشان کرد: همیشه باید دنبال مطلب و گفتار حق باشیم و این پیام را به دانشجویان دانشگاه پیام نور برسانید که همه باید زیر پرچم لااله‌الاالله الا الله بیاییم و اهل عمل باشیم.
آیت‌الله علوی گرگانی با تأکید بر عمل‌گرایی گفت: مسئولان دانشگاه رهبران جامعه هستند و باید دانشجویان و مسئولان دانشگاه را به بهره‌گیری از اهل‌بیت(ع) دعوت کنیم تا به احکام الهی عمل کنند.
وی خاطرنشان کرد: دانشجویان باید رعایت حق الهی را کنند و تقوای الهی را از دست ندهند هر کاری که خداوند از ما راضی است باید انجام دهیم
دکتر حسینی نیز در ابتدای این دیدار ضمن ارائه گزارشی در خصوص عملکرد دانشگاه پیام نور یکی از دغدغه های این دانشگاه را اسلامی کردن دانشگاه و رشد و ارتقای معنوی دانشجویان ذکر نمود
رئیس دانشگاه پیام نور استان قم خاطرنشان کرد : دانشگاه پیام نور همواره جهت پیشبرد اهداف علمی ،فرهنگی خود از نظرات علماء بزرگوار بهرمند شده است.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ