.

مراسم " کافه گپ " در دانشگاه پیام نور شیراز
به همت بسیج دانشجویی مراسم کافه گپ در ساختمان قلم دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، مراسم "کافه گپ " با هدف افزایش هم اندیشی دانشجویان و همچنین ایجاد محیطی برای استراحت توام با گفتگو و گپ زدن در محیط علمی و فرهنگی ، در ساختمان قلم این دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم که به مدت یک هفته و به همت بسیج دانشجویی شهید شاهچراغی دانشگاه پیام نور شیرازبرگزار شد ، دانشجویان علاوه بر آشنایی با فعایت های بسیج دانشجویی ، زمینه های همکاری و تعامل هر چه بیشتر دانشجویان در برنامه های علمی، فرهنگی و پژوهشی را بررسی کردند.
گفتنی است ، کانون روابط عمومی و فضای مجازی بسیج دانشجویی شهید شاهچراغی دانشگاه پیام نور شیراز به عنوان متولی این مراسم در قالب طرحی به نام "منو باز" از دانشجویان پذیرایی کرد.

اولین همایش بزرگ بورس و اوراق بهادار در دانشگاه پیام نور اوز
نقش و جایگاه بورس در بانکهای کشور به بحث و بررسی،گذاشته شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، به همت انجمن علمی مدیریت دانشگاه و با دعوت از مدیران شرکت کارگزار بورس اوراق بهادار،کالا و انرژی ، همایش بزرگی تحت این عنوان در دانشگاه پیام نور اوز برگزارگردید. در این همایش معاملات اوراق بهادار، معاملات برخط،صندوق های سرمایه گذاری، و آموزش اصولی بعنوان سرفصل اساسی این شرکت و مقوله بورس ، مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.
محمدیان کارشناس امور بانکی و بورس گفت: با نگاهی به تاریخچه ۵۰۰ ساله بورس در دنیا، میتوان فهمید آنچه نیاز انسانها را در طول تاریخ بوجود آورده است همانا اطمینان از سرمایه و ازدیاد آن بوسیه افراد مطمعن و آگاه است . بازارهای متشکل و رسمی که خرید و فروش سهام در آن صورت میگیرد که شامل ۵۰۰ ناشر و ۱۱۰ کارگزار بوده و از معافیت مالی در چرخه اقتصاد هرکشور بهرمند می گردند.

به میزبانی دانشگاه پیام نور اقلید؛
اولین دوره مسابقات بهکاپ و وودبال شهرستان اقلید برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، همزمان با روز دانشجو اولین دوره مسابقات بهکاپ و وودبال شهرستان اقلید میزبانی این دانشگاه برگزار شد.
این دوره به منظور ارج نهادن به آینده سازان جامعه در روز دانشجو شانزده آذرماه، برگزار شد.
گفتنی است ، مسابقات وودبال در زمین چمن مجموعه انقلاب شهرستان اقلید و مسابقات بهکاپ در دانشگاه پیام نور واحد اقلید با حضور علاقمندان برگزار همچنین جوایزی به رسم یادبود به برندگان تقدیم شد.
در وودبال خانم فاطمه حسن بیگی و در یهکاپ آقای مهدی میرقادری و خانم ها زهرا احمدی و الهام آزادی به عنوان نفرات برتر شناخته شدند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ