جنبش دانشجویی کشور مهمترین و پایدارترین جنبش های دانشجویی جهان است

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در مراسم گرامیداشت روز دانشجو مهندس مومیوند فرماندار شهرستان در سخنانی روز دانشجو را روز تبلور حق خواهی دانشجویان در تاریخ ایران دانست و بیان داشت: دانشجو در راستای مطالبه گری، آزاد اندیشی و حق گویی و استقلال طلبی کشور سمبل تمام عیاری معرفی شده است و الگویی همیشگی است که در تمام دورانهای حساس این کشور نقشی پر رنگ را بر عهده داشته است.
وی همچنین در خصوص اقدامات انجام شده در دولت تدبیر و امید و مسائل و مشکلاتی که این دولت در طول سه سال و نیم فعالیت خود با آنها روبرو بوده است سخنانی را عنوان نمود و دولت یازدهم را از مظلوم ترین دولت ها در دوران پس از انقلاب معرفی کرد.
مهندس مومیوند در قسمتی از سخنان خود به مسائل مربوط به شهرستان تویسرکان نیز اشاراتی نمود و از اقداماتی که در این مدت با همکاری و حمایت های نماینده شهرستان و امام جمعه این شهر صورت گرفته عناوینی را عنوان نمود.
سپس دکتر صفایی رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان در سخنانی ضمن عرض تبریک روز دانشجو عنوان داشت : ۱۶ آذر روز شهادت سه تن از دانشجویان غیور و وطن پرست ما به دست رژیم شاهنشاهی است که به حضور استکبار آمریکا در ایران معترض بودند و به خاک و خون کشیده شدند و ما باید تا همیشه این عزیزان را به عنوان الگوی استقلال طلبی ایران در خاطرمان زنده نگه داریم .

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ