دانشگاه پیام نور با ایجاد شرایط مناسب آموزش برای همگان به نقش خود در تحقق عدالت آموزشی به خوبی عمل کرده است.

.

دکتر منوچهر ططری در مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر دانشگاه پیام نور مرکز خرم آباد ضمن تبریک این روز به دانشجویان اظهار داشت: امیدوارم دانشجویان امروز همچون دانشجویانی که در راه استکبارستیزی جان خود را تقدیم کشور کردند از ظلم و ستم بیزار باشند.
سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان به فعالیت های دانشگاه پیام نور لرستان اشاره کرد و گفت: این دانشگاه توانسته است شرایط آموزش را برای همگان فراهم آورده و عدالت آموزشی را تحقق ببخشد.
ططری با بیان اینکه این دانشگاه به وجود دانشجویان خود افتخار می کند، افزود: شما دانشجویان نیز باید بخاطر فراهم شدن این شرایط آموزشی به خود ببالید، البته این شرایط ایده آل نیست.
وی با اشاره به اینکه تاکید همه مسئولین دانشگاه پیام نور بر بهبود و افزایش کیفیت شرایط آموزشی در این دانشگاه است، عنوان کرد: در این راستا در تمام مراکز دانشگاهی ساختارهای مورد نیاز آموزش و پژوهش فراهم شده یا در حال فراهم شدن است.
سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان اظهار داشت: با توجه به دغدغه امروز دولت در حوزه رفع مشکلات بیکاری و اقداماتی که در این حوزه در حال انجام می باشد، بالطبع در استان لرستان نیز با مدیریت جناب مهندس بازوند استاندار فرهیخته استان لرستان و معاونین سخت کوششان با تلاش شبانه روزی سعی در حل این مشکل را داشته که الحق و الانصاف از هیچ کوششی فرو گذار نبوده و نتیجه آن در استان ملموس می باشد که به نوبه خود این تلاش را ارج می نهیم.
دکتر منوچهر ططری افزود : دانشگاه پیام نور نیز در همین راستا و در این خصوص اهتمام ویژه داشته و سعی کرده با تلاش مضاعف و بهره بردن از تخصص اساتید و دانشجویان خود ، نسبت به تبدیل دانش به ایده های کاربردی نقش خود را به خوبی ایفا نماید، زیرا معتقدم ایده ای که منجر به تولید و تجاری سازی کالاهای مورد نیاز جامعه شود می بایست از طریق راه اندازی شرکت های دانش بنیان صورت پذیرد و در این راه دست یاری همه اعضا هیات علمی دانشگاه و دانشجویان عزیز را می فشاریم زیرا مطمئناً می توان با ورود در این حوزه و اتخاذ تدابیر لازم انتظار موفقیت های خوبی را داشته باشیم.
ططری به در دست ساخت بودن پردیس دانشگاهی دانشگاه پیام نور مرکز خرم آباد در منطقه کمالوند این شهر اشاره کرد و افزود: حدود ۹۰ درصد کارهای اجرایی این دانشگاه انجام شده که امیدواریم با همت مسئولین استان ۱۰ درصد باقیمانده نیز به زودی انجام شده تا شاهد بهره برداری از آن طی سال ۹۵ باشیم.
وی با اشاره به اینکه با راه اندازی پردیس دانشگاهی پیام نور خرم آباد زمینه کیفی سازی فعالیت های دانشجویی در رشته های مختلف فراهم خواهد شد، بیان داشت: پردیس دانشگاهی دانشگاه پیام نور مرکز خرم آباد شامل مهمانسرا، سالن ورزشی، کارگاه های آموزشی، آزمایشگاه، سایت گلخانه و … بوده همچنین دارای دو ساختمان آموزشی است.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ