مراسم جشن روز دانشجو در دانشگاه پیام نور مرکز مشگین شهر برگزار شد

.

به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو و تجلیل از یاد و خاطره دانشجویان شهید شانزدهم آذرماه ، مراسم بزرگداشتی در دانشگاه پیام نور مرکز مشگین شهر با حضورحجت الاسلام باوقار امام جمعه شهرستان و سایر مقامات شهری و دانشجویان و اساتید و کارکنان دانشگاه برگزار شد.
دکتر سید صادقی سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز مشگین شهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۶ آذر ۱۳۳۲، روز دانشجو را روز استکبارستیزی و حق طلبی عنوان کرد و افزود: رژیم پهلوی به زعم خود صدای عدالت خواهی و حق طلبی و فکر و اندیشه والای دانشجویان را با تفنگ و گلوله خاموش نمود که البته خون این شهیدان آغاز گر جنبش دانشجویی عظیم در راستای مبارزه با استکبار شد.
باوقار امام جمعه شهرستان مشگین شهر نیز ضمن قدردانی از حضور دانشجویان و برگزار کنندگان مراسم توضیحاتی در خصوص اهمیت روز دانشجو در ارتباط با استکبار ستیزی و نقش و اهمیت دانشجو در آگاه سازی افکار عمومی از توطئه های دشمنان و مبارزه با استکبار و خنثی کردن دسیسه های دشمنان ارائه نمود.
و در پایان از دانشجویان برتردرسی ، علمی ، فرهنگی و هنری به تعداد ۴۳ نفر با اهدا لوح تقدیر به همراه جوایز تجلیل به عمل آمد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ