غرفه فرهنگی – هنری پیام نور استان البرز برپا شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، نمایشگاه فرهنگی – هنری بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز با حضور استاندار البرز، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی و جمعی از مدیران استانی باهدف ترویج فرهنگ نماز و نمازخوانی افتتاح شد.
همزمان با سالروز گرامیداشت روز دانشجو مسئولان استان البرز،رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز و جمعی از مدیران این دانشگاه از غرفه دانشگاه پیام نور البرز در این نمایشگاه بازدید کردند.
غرفه دانشگاه پیام نور البرز در این نمایشگاه شامل آثار فاخر قرآنی دکتر پورسعید عضو علمی مرکز کرج و دانشجویان فعال عرصه فرهنگی و هنری است که به همت مدیریت فرهنگی و دانشجویی ستاد استان میزبان بازدید کنندگان می باشد.
برگهایی از قرآن ،آموزش وضو خانم‌ها و آقایان، وضو در قاب تصویر، گفتمان نماز صحت قرائت خانم‌ها و آقایان، نماز و زمان، ملزومات نماز، شیوه‌های دعوت و غیره غرفه‌های موجود در نمایشگاه فرهنگی- هنری اجلاس نماز است.
گفتنی است دانشگاه پیام نور البرز،مرکز مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلامی نمایندگی البرز، اداره کل بهزیستی، کمیته امداد، آموزش‌وپرورش، بنیاد شهید، سازمان حج و زیارت، مدرسه قرآن و عترت اهل‌بیت دانشگاه تهران، ستاد اقامه نماز استان لرستان و… ازجمله نهادهایی هستند که در نمایشگاه نماز دارای غرفه هستند.
بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز از صبح سه شنبه ۱۶ آذر تا روز یکشنبه هفته آتی همزمان با برگزاری اجلاس سراسری نماز در اداره کل افرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برپا است.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ