حضور دکتر نجفی استاندار گیلان در غرفه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه پیام نور گیلان

.

همزمان با آغاز هفته پژوهش آقای دکتر نجفی استاندار گیلان از نمایشگاه اختراعات و ابتکارات دانشجویی دانشگاه پیام نور استان گیلان بازدید کرد.
دکتر نجفی در بازدید از غرفه نمایشگاهی اختراعات و ابتکارات دانشجویی پیام نور گیلان و در جمع رئیس و مسئولین دانشگاه پیام نور استان گیلان گفت: باید زمینه های لازم برای گسترش روابط بین دانشجویان نخبه با حوزه های صنعتی استان را فراهم نمائیم .
دکتر نجفی در ادامه افزود : تولید و تجاری سازی این اختراعات و ابتکارات در کشور، زمینه تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی را فراهم می کند و از این رو تمامی مسئولین به عنوان ارتباط دهنده این دو حوزه با یکدیگر و فراهم کردن زمینه های لازم نقش موثری دارند .
همچنین در این بازدید دکتر صادقی رییس دانشگاه پیام نور گیلان ضمن معرفی توانمندی های دانشگاه پیام نور استان گیلان آمادگی این دانشگاه را بر همکاری متقابل با حوزه صنعت را اعلام کرد. لازم به توضیح است که دراین بازدید به دستور استاندار مدیر کل آب و فاضلاب جهت بررسی طرح آقای خاقانی دانشجوی مخترع دانشگاه پیام نور استان گیلان و مخترع ابرپمپ در غرفه این دانشگاه حضور و با ایشان در خصوص مزیت های این پمپ در حوزه های صنعت آبفا به گفتگو پرداختند.
شایان ذکر است این نمایشگاه از تاریخ ۱۴آذر ماه سال جاری به مدت یک هفته در سالن نمایشگاههای آتش نشانی رشت برگزار می گردد.
توانمندی‌ها و اختراعات و ابتکارات دانشجویان دانشگاه پیام نور استان گیلان در حوزه های برق و الکترونیک، تجهیزات مهندسی، مکانیک، مهندسی کشاورزی و … به عرصه نمایش گذاشته می شود.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ