تحسین استاندار خراسان رضوی از فعالیت های دانشگاه پیام نور

.

مهندس رشیدیان استاندار خراسان رضوی و معاونین، در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری از دستاوردهای علمی و پژوهشی پیام نور استان خراسان رضوی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی، دکتر محمد علی داوریار رییس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی در این بازدید با اشاره به اقدامات صورت گرفته در دانشگاه گفت: افتخار می کنیم که به مدد تلاش و همراهی اساتید، کارکنان و دانشجویان پرتلاش، امروز دانشگاه پیام نور در کنار موفقیت های چشمگیر در حوزه های فرهنگی توانسته است در زمینه های پژوهشی و فناوری نیز زبانزد و موثر باشد.
وی با تشریح برخی دستاوردهای پژوهشی اساتید و دانشجویان به برخی اقدامات صورت گرفته از جمله پروژه ارزشمند بافت خانه های تاریخی مشهد که به منظور رونمایی در مشهد ۲۰۱۷ آماده می شود و همچنین دستاوردهای ملی کمیته هوافضا، رباتیک، مسابقات برنامه نویسی، کالج زبان دانشگاه اشاره کرد.
استاندار خراسان رضوی نیز ضمن بازدید از فعالیت های پژوهشی صورت گرفته در حوزه های معماری و رباتیک با تحسین این اقدامات ، گفت: دانشگاه پیام نور اقدامات خوب و موثری را در حوزه آموزش و پژوهش انجام داده است که امیدواریم همچنان شاهد تداوم این اقدامات ارزشمند باشیم.
شایان ذکر است استاندار خراسان رضوی و دکتر داوریار با حضور در غرفه کالج زبان از نرم افزار تخصصی پرشیا کالج رونمایی کردند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ