دعوت از استادان و پژوهشگران جهت حضور فعال در یازدهمین کنفرانس یادگیری الکترونیکی ایران

.

رئیس پژوهشکده آموزش از دور دانشگاه پیام نور، رویکرد آموزش ترکیبی را گزینه مطلوب نظام آموزشی دانشگاه پیام نور معرفی کرد و گفت: برای تبیین ابعاد گوناگون نظام آموزش ترکیبی، تم اصلی یازدهمین کنفرانس یادگیری الکترونیکی ایران که با مشارکت انجمن یادگیری الکترونیکی ایران و حمایت دانشگاه های معتبر کشور در اسفندماه سال جاری برگزار می شود، نیز یادگیری ترکیبی خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی، دکتر بهمن زندی افزود: دانشگاه پیام نور بیش از ۲۵۰ استاد تمام و دانشیار و حدود ۱۲۰۰ استادیار در رشته های مختلف دارد که در زمینه آموزش حضوری و الکترونیکی فعالیت دارند.
وی با اشاره به وجود فضاهای آموزشی اعم از هزاران کلاس، آزمایشگاه و لابراتوار از یک سو و وجود سامانه مجهز آموزش الکترونیکی و آزمون های آنلاین از سوی دیگر، تکیه صرف به آموزش های الکترونیکی یا حضوری را اندیشه ای غیر منطقی دانست و رویکرد آموزش ترکیبی را بهترین گزینه برای نظام آموزشی دانشگاه اعلام کرد .
رئیس پژوهشکده آموزش از دور رویکرد یادگیری ترکیبی را هماهنگ با فلسفه وجودی دانشگاه های باز و استفاده همزمان از امکانات آموزش الکترونیکی و آموزش حضوری معرفی کرد.
وی افزود: انتخاب رویکرد ترکیبی هم اکنون یک انتخاب جهانی است و امروزه یادگیری ترکیبی، دانشگاه های سنتی و دانشگاه های باز و از راه دور را به هم نزدیک کرده و همگی سعی دارند با یادگیری از اصول این رویکرد به بالابردن کیفیت آموزش کمک کنند.
دبیر یازدهمین کنفرانس یادگیری الکترونیکی ایران از تمامی استادان و پژوهشگران حوزه های تعلیم و تربیت، روانشناسی، جامعه شناسی، زبان شناسی، مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، علوم اطلاعات و دانش شناسی، علوم رایانه، علوم مهندسی، علوم پزشکی ، آموزش زبان فارسی و زبان های خارجی و دیگر علومی که به نوعی به آموزش از دور و یادگیری الکترونیکی مرتبط هستند، دعوت کرد که با ارسال مقالات و شرکت در کنفرانس یاد شده بر غنای ادبیات علمی یادگیری الکترونیکی و یادگیری ترکیبی بیفزایند.
علاقه مندان می توانند برای آشنایی با محورهای کنفرانس و ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایند.

Icelet2017.pnu.ac.ir

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ