رییس صندوق رفاه دانشجویی کشور از دانشگاه پیام نور مرکز محلات بازدید کرد.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: در ابتدای این جلسه دکتر علی اکبر ملکی راد،  سرپرست دانشگاه پیام نور استان مرکزی حضور رییس صندوق رفاه دانشجویی کل کشور را به دانشگاه پیام نور مرکز محلات گرامی داشت.

ذوالفقار یزدان مهر، رییس صندوق رفاه دانشجویی کشور در این جلسه گفت: در سال گذشته ۱۴ میلیارد تومان وام شهریه در اختیار دانشگاه پیام نور قرار گرفت و در سال جاری نیز حدود ۲ میلیارد تومان برای ساماندهی فضاهای دانشجویی اختصاص یافت. 

وی افزود: امسال  دولت هیچ رقمی برای وام شهریه دانشجویان تخصیص نداده است درحالیکه حدود ۸۵ درصد دانشجویان کشور شهریه پرداز هستند.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در این جلسه اظهار کرد: امروز دانشجویان در کشور بدون پناه هستند و باید حمایت بیشتری از این قشر صورت پذیرد.

وی خواستار کمک صندوق رفاه دانشجویی کشور در زمینه ارزاق و وام دانشجویی و صندوق خیریه دانشگاه پیام نور شد و تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی آمادگی دارد تا حمایت همه جانبه از صندوق رفاه دانشجویان انجام دهد تا خدمات بیشتری به دانشجویان صورت پذیرد.

لازم به ذکر است در این جلسه روسای دانشگاه های شهرستان محلات و دانشگاه های اراک نیز حضور داشتند و مسایل و مشکلات  مراکز دانشگاهی خود را بیان کردند.

 

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ