کارگاه آموزشی ازدواج و معیارهای اسلامی ، تنظیم دادخواست و کارآفرینی در دانشگاه پیام نور مرکز بندر عباس بر گزار شد

.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، با همکاری دانشگاه پیام نور مرکز میناب و بسیج دانشجویی شهرستان میناب کارگاه آموزشی با موضوع ازدواج و معیار های اسلامی انتخاب همسر و خانواده و اهمیت آن ویژه دانشجویان شهرستان میناب برگزار شد ، این کارگاه با حضور آقای مهدی نوبانی از اساتید روانشناسی و حضور پرشور دانشجویان دانشگاه های شهرستان میناب در دانشگاه پیام نور مرکز میناب برگزار شد . و در پایان گواهینامه به آنها اعطاء شد .
همچنین انجمن علمی حقوق با همکاری اداره فرهنگی و فوق برنامه، کارگاه آموزشی تنظیم دادخواست با حضور دکتر علیرضا راهپیما ، دکتر فاطمه عامری و دکتر ترابی در سالن همایش دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس برگزار گردید.
شایان ذکر است در این کارگاه آموزشی مسائل مربوط به نحوه تنظیم انواع دادخواست در دادگاهها بررسی و با پرسش و پاسخ دانشجویان به پایان رسید.
و کارگاه آموزشی و کارآفرینی طراحی بردهای مدارچاپی در دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس بر گزار شد
کارگاه آموزشی طراحی بردهای مدارچاپی (PCB) با حضور مهندس فرجی در سالن همایش پیام نور بندرعباس برگزار گردید. در این کارگاه آموزشی دانشجویان رشته برق و کامپیوتر با نحوه طراحی بردهای چاپی توسط نرم افزار آشنا شدند و مراحل مختلف طراحی برد به صورت مرحله ای انجام پذیرفت و در بخش دوم کارگاه نحوه ساخت برد مدار چاپی آموزش داده شد که دانشجویان به صورت عملی مراحل ساخت را انجام دادند که در پایان یک نمونه برد مدار چاپی در این کارگاه آموزشی توسط دانشجویان ساخته شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ