دانشجوی رشته فیزیک دانشگاه پیام نور شیراز در چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی فناوری‌های نو و پیشرفته ربع رشیدی تبریزحضور یافت

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، بابک گلستانی دانشجوی رشته فیزیک دانشگاه پیام نور شیراز در چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی فناوری‌های نو و پیشرفته ربع رشیدی که با حضور فناورانی از کشورهای مختلف دنیا و استان‌های مختلف کشور و با ارائه طرح های فناورانه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار شد ، حضور یافت.

نمایشگاه فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی با تأسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در ابلاغ سیاست‌های کلان اقتصاد مقاومتی و در راستای اهداف عالی دولت تدبیر و امید و با رویکرد جدید برگزار شد و درحاشیه این نمایشگاه ۱۲ کارگاه آموزشی و ۱۲ نشست تخصصی برگزار شد.

بابک گلستانی دانشجوی رشته فیزیک دانشگاه پیام نور شیراز که با برپایی غرفه در این نمایشگاه به ارائه طرح های خود پرداخت ، در خصوص مزایای شرکت در نمایشگاه گفت: ، شرکت در نمایشگاه فناوری های نو ، امکان معرفی و عرضه محصول فناورانه به جامعه و بازار هدف و همچنین اخذ مشاوره از طریق ارتباط و تعامل با نهادهای حمایتی را فراهم خواهد کرد.

وی افزود :چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی فناوری‌های نو و پیشرفته ربع رشیدی تبریز با رویکرد توسعه و تجاری‌سازی فناوری و با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری، استانداری استان آذربایجان شرقی، سازمان برنامه و بودجه استان و نمایشگاه بین‌المللی تبریز، برگزار شد.

در این نمایشگاه یک هزار و ۵۹۰ طرح به دبیرخانه ارسال شده است که از این تعداد ۵۴۹ فقره مربوط به استان‌های مختلف کشور و ۱۶ طرح نیز متعلق به محققان چینی است.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ