رییس و مسئولان دانشگاه پیام نور مرکز ری با خانواده معظم شهید مدافع حرم دیدار کردند

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر عامری رئیس دانشگاه پیام نور مرکز ری با حضور درمنزل شهید مدافع حرم علی امرایی، خانواده شهدا را بزرگان این دیار خواند و به موضوع تجدید میثاق با آرمان های بلند مکتب عاشورا پرداخت . وی ضمن عرض ادب و احترام به ساحت خانواده شهید مدافع حرم علی امرایی ، خود را نماینده دانشگاه پیام نور شهرری عنوان کرد که به عنوان نهادی فرهنگی هر اقدامی که انجام دهد باز هم ذره ای از تفکر و حرکت شهدا را نمی تواند ادا کند .
وی ضمن تبریک به خانواده شهید که چنین فرزندی را د ر دامان خویش پرورش و رشد داده اند که امروز جان خود را نثار ارزش های پایدار نظام نموده است وظیفه استادان و دانشجویان محقق و پژوهشگر را گسترش این تفکر والا دانسته و اذعان کرد: همه ما سربازان این مرز و بوم هستیم .
دکتر عامری ضمن تقدیم لوح یادبود به عنوان نمادی از قدردانی و قدرشناسی از طرف دانشگاه پیام نور شهرری به خانواده معزز شهید مدافع حرم امرایی، آرزوی صبر و شکیپایی برای ایشان نموده و پاسداری از خون شهدا و تفکر والای ایشان را وظیفه دانشگاهیان دانست و دانشجویان را به مطالعه وصیت نامه شهدا توصیه نمود.
دراین دیدار خانواده شهید علی امرایی نیز به بیان خاطراتی از دوران زندگی و نحوه شهادت ایشان پرداختند .
فرخی معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری نیز در پایان این دیدار اظهار داشت: شهرری بعد از شهر قم دومین شهری است که بیشترین شهدای مدافع حرم راتقدیم ساحت ملکوتی عقیله اهل بیت حضرت زینب کبری (س) نموده است .
وی با ذکر این مطلب که وقتی شهیدی می رود خدا جانشین او خواهد بود سرکشی و دلجویی و خدمت به خانواده ایشان را توفیق و مایه دلگرمی دانسته و افزود: اگرشهیدان مدافع حرم نبودند ما باید در مرزهای همدان به مبارزه با داعش می پرداختیم . ما مدیون شهدای مدافع حرم هستیم و وظیفه دانشجویان در این میان سنگین تر است چرا که می بینند شهدا افرادی انتخاب شده و گلچین خدا هستند .

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ