دانشگاه پیام نور اوز، در میثاق با آرمانهای انقلاب اسلامی بر دستهای جانباز مدافع حرم، بوسه زد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ،بسیج دانشجویی دانشگاه به پاس رشادت و به حرمت کبوتران خونین بال مدافعان حرم حضرت زینب (س) با دعوت ازحاج محمود مهدیار جانباز جنگ بر علیه مستکبران جهان در نبرد سوریه که دانشگاه پیام نور اوز را همچون آفتابی درخشان با گرمای حضورش ،منور کرد ،ارج نهاد. دکتر مقتدری رئیس دانشگاه پیام نور اوز، ضمن خیر مقدم و حضور جانباز مدافع حرم در دانشگاه ، قدم این مبارزسرافراز را بسیار مبارک خواند و افزود: بعد از انقلاب ۵۷ و پیروزی حکومت اسلامی بر طاغوت ، دول غرب در پی براندازی انقلابی بودن که مدافع مظلوم و خصم بر باطل بود و با ترفندهابی مختلف چه داخلی و خارجی با صدور بیانیه های تحریمی و جنگ ۸ ساله تحمیلی در پی انهدام نظام مقدس اسلامی بوده اند که کشور سوریه یگانه پشتیبان ما در جنگهای مختلف بوده است وهدف انقلاب ، دفاع از مظلوم و گرفتن حق آنان از ظالم است که با وجود حرم مطهر حضرت زینب(س) جوانان ما همگام با آرمانهای انقلاب و اسلام به پا خواسته اند.
حاج محمود مهدیارجانبازمدافع حرم در این مراسم گفت: با هیج زبانی نمیتوان مظلومیت مدافع حرم را بازگو کرد. با نگاهی به وصیت شهید عبدالصالح زارع که نهایت فروتنی یک مدافعان حرم است آنرا بی قیمت و قابل معاوضه با هیچ پاداش مادی ندانست. این پاسداران بخاطر باورهای اسلامی خود از جان و مال و طفل در گهواره خود گذشتند تا حق مظلوم را از ظالم بستانند.وی از جنگ سوریه بعنوان جنگ جهان استکبار بر علیه ایران اسلامی نام برد و افزود: اگر پاسداران ما در سوریه مقابل دشمن قرار نگیرند ،دشمن به پشت خانه های ما خواهد آمد و وظیفه ماست که با سنگر گرفتن بر علیه داعش، پای این سلفی ها را از کشورمان کوتاه کنیم .مدافعان حرم برای امنیت و آرامش میهن عزیزمان از جان خود گذشتند و توانستند ۷۰ درصد خاک سوریه را از دست داعش و هم پیمانانش، باز پس گیرند ، تا ایدئولوژی اسلام و انقلاب که همانا دستگیری ندای مظلوم ودفاع از حرم مطهر حضرت زینب(س) که آماج هجمه ی دشمنان قسم خورده اسلام قرار گرفته را، با خون جوانان مان، ادا کنند.
این مراسم با پخش کلیپ شهید علیزاده مدافع حرم و کشیدن تصویر حاج محمود مهدیار به صورت زنده به هنگام سخنانشان واهداء این طرح گرافیکی زیبا به ایشان به پاس مجاهدت بی دریغ در جبهه حق علیه باطل به پایان رسید.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ