اولین یادواره شهدای مدافع حرم و سومین یادواره شهدای دانشجو

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، حجت الاسلام و المسلمین دکتر فرید مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نورالبرز گفت: شهدا آگاهانه هر چه داشتند در راه اسلام،میهن و ارزشهای نظام در " طبق اخلاص " نهاده و جانانه هم از آن دفاع کردند تا نسل بعد که دانشجویان فعلی دانشگاهها هستند در امنیت و آسایش به جهاد علمی بپردازند و در برابر دشمنان قسم خورده نظام سر تسلیم فرود نیاورند.
ناصر گروسی رئیس دانشگاه پیام نور هشتگرد نیز در حاشیه این مراسم ، شهدا را عامل ایجاد نشاط معنوی در دانشگاهها دانست و اذعان داشت: ضمن پاسداشت از مجاهدتهای شهدا وجانفشانی آنها در حفظ آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هرساله یادواره شهدا در این دانشگاه برگزار می گردد ولی این اولین باری است که در پیام نور هشتگرد یادواره تجلیل از شهدای مدافع حرم برگزار می گردد.
وی ادامه داد:همزمان با این یادواره سومین یادواره شهدای دانشجو نیز برگزار گردید که همه در راستای انتقال و حفظ ارزشهای بجا مانده از شهدای دفاع مقدس به نسل جوان و دانشجو می باشد.
پخش کلیپ شهدا، شعر خوانی با موضوع فرهنگ شهادت ،تواشیح خوانی توسط گروه تسنیم البرز از برنامه های این همایش بود.
در این مراسم خانواده شهدای مدافع حرم و جمع کثیری از مسئولان دانشگاه ، شهرستان هشتگرد، سرداران سپاه و بسیج، راویان دفاع مقدس و دانشجویان حضور داشتند.
در پایان مراسم نیز از خانواده شهدایی همچون :قاسمی،علیزاده،کیان و حسینی از شهدای مدافع حرم و دانشجو تجلیل بعمل آمد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ