اولین همایش کوهپیمایی بانوان کارمند دانشگاه پیام نور خوزستان با همکاری هیأت کوهنوردی استان، برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، با همکاری ادارات تربیت بدنی و رفاهی کارکنان و طی هماهنگی با سازمان تربیت بدنی و هیأت کوهنوردی استان، اولین همایش کوهپیمایی ویژه بانوان کارمند دانشگاه پیام نور خوزستان، به مقصد "منطقه گردشگری مالاقا " از توابع شهرستان باغملک استان خوزستان برگزار شد.
داریوند نژاد مدیر تربیت بدنی استان، در این باره گفت : ما به منظور ایجاد روحیه نشاط، امید و سرزندگی در قشر بانوان کارمند دانشگاه، بر اساس شعار، "با ورزش استراحت کنیم" برنامه ریزی برای برگزاری یک همایش ورزشی ویژه ایشان را از ماه های قبل در دست بررسی داشتیم.
وی افزود: خوشبختانه طی هماهنگی های به عمل آمده، در نهایت کوهپیمایی را به عنوان یک ورزش چند بعدی برای همایش ورزشی بانوان انتخاب کردیم، که هم دارای جنبه تفریحی، ورزشی و از همه مهمتر، همگانی است و باعث تقویت اعتماد به نفس، وقت شناسی و افزایش روحیه همکاری، در بین افراد گروه می شود.
لازم به ذکر است چهار تن از اعضای هیأت کوهنوردی استان هدایت این تیم کوهپیمایی را بر عهده داشتند؛ همچنین روش های صحیح صعود و پایین آمدن از کوه، گام برداری، نحوه مصرف آب، شیوه ی تنفس و سایر نکات مهم در کوهپیمایی به اعضای تیم آموزش داده شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ