حراست انسجام بخش سیستم است و می تواند نقش بسزایی در تصمیم گیریها داشته باشد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مدیر کل دفتر مرکزی حراست دانشگاه پیام نور درجمع مدیران و کارکنان دانشگاه پیام نور استان بوشهرگفت: حراست نقش مصلح را دارد و اصلاح کننده است و مشکلات سیستم را رفع می کند.طبعا حرکت در چهارچوب قانون وظیفه اصلی حراست است.
عباس گلستانیان گفت: دشمن همواره به دنبال نفوذ در نخبه های جامعه است و حراست می تواند با چشمانی بینا تحرکات این حوزه را رصد نماید و از سو استفاده احتمالی جلوگیری کند و اگر ما نتوانیم وظیفه مان را به درستی انجام دهیم فرهنگ سنتی ایرانی و اسلامی خودرا ازدست خواهیم داد.
وی تاکید کرد: اگر میخواهیم سازمانی سالم داشته باشیم باید همه مشارکت کنیم و نقش حراستی داشته باشیم.
رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر هم دراین جلسه گفت: یکی از اساسی ترین تغییراتی که میتواند با آغاز به کار یک مدیر دریک مجموعه صورت بگیرد تغییر درفرایندهای کاری است.
دکتر محمد رضا بحرانی افزود:این تغییرات می تواند یک فضای جدید ایجاد کند که یکی از تغییرات چرخش نخبگان و مدیران در یک مجموعه است که این موضوع می تواند سبب ساز تحولات مثبت باشد.
وی افزود: این امیدواری را داریم با پیشنهادات کارکنان و اعضای هیات علمی گام به گام بخش های از سیستم را نو سازی کنیم و به شیوه های جدید کاری برسیم.
دکتر بحرانی تاکید کرد:ما بنا نداریم با این تغییرات نیروها را از چرخه سازمان خارج کنیم بلکه سلیقه های متفاوت ایجاب می کند که ما شاهد بازسازی بدنه نیروها باشیم که اگر این تغییرات با دقت انجام شود سبب می شود که مجموعه با دقت بیشتری کارکند.
رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر تاکید کرد:یکی از بخش هایی که می تواند سیستم یک مجموعه را برای انجام فعالیت های مختلف همواره آماده نگهدارد سیستم های حراستی است.که ضریب امنیتی کار،رفاقت و همدلی، انسجام و اتحاد را بالاببرد.
ما دربخش های مختلف نیازمند نوسازی و ترمیم هستیم و با این تغییرات می توانیم به سمت هدف های متعالی دانشگاه پیام نور گام برداریم.
شایان ذکر است دراین جلسه از زحمات محمد رضا دربندی  مدیر حراست سابق دانشگاه پیام نور استان بوشهر تقدیر شد و افشین حداد به جای وی معرفی شد.
افشین حداد سابقه حدو.د بیست سال فعالیت در بخش های مختلف دانشگاه پیام نور بوشهر بخصوص به عنوان مدیرخمات آموزشی را دارد .

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ