دانشگاه پیام نور با استفاده از فناوری ICT عدالت آموزشی را برقرار کرده است

.

ششمین نشست توسعه اشتغال و کسب و کار در حوزه ICT در دانشگاه پیام نور مرکز خلخال برگزار شد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل در این نشست، حوزه ICT را یکی از حوزه های ثروت آفرین برای دانشجویان و فارغ التحصیلان خلاق دانست و سرمایه گذاری در حوزه ICT را بسیار مهم و گسترده ارزیابی کرد.
دکتر روحی به شیوه آموزش منحصر به فرد و نحوه برگزاری امتحانات در دانشگاه پیام نوراشاره کرد و گفت: دانشگاه پیام نور با استفاده از فناوری ICT در حوزه آموزش ضمن برقراری عدالت آموزشی، امکان دسترسی همگان را به آموزش عالی فراهم نموده است.
در ادامه دکتر خالقی نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از خدمات ارزنده دانشگاه پیام نور گفت: از طرحهای پیشنهادی در حوزه ICT که منجر به اشتغال زایی شود حمایت های مالی خواهیم کرد.
مهندس عباسی معاونت اقتصادی و توسعه ی منابع انسانی استانداری اردبیل نیز رسالت دانشگاه را تربیت نیروی متعهد و متخصص دانست و خاطر نشان ساخت: به طرح های ICT از طرف دولت وام بلا عوض و کم بهره برای اشتغالزایی در استان اختصاص می یابد.
گفتنی است، این نشست با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل و با حضور دکتر افسر روحی رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل، مهندس اقبال عباسی معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری اردبیل، دکتر بشیر خالقی نماینده مردم خلخال در مجلس شواری اسلامی، دکتر بهروز رزمی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل و دانشجویان دانشگاه های شهرستان خلخال برگزار شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ