سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با امام جمعه و فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور حاجی آباد دکتر محسن دیانت سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان و مسئولین دانشگاه با حجه الاسلام والمسلمین مختاری در دفتر امام جمعه شهرستان دیدار کردند .
در این دیدار رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان ضمن قدر دانی از حمایتهای امام جمعه شهرستان ، از برنامه های دانشگاه پیام نور ، گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته در این دانشگاه را ارائه کرد .
حجه الاسلام والمسلمین مختاری بیان داشت : استادان دانشگاه باید علاوه بر تدریس بتوانند در دل دانشجویان نفوذ کنند و تا شاگردان در همه گفتار و خط و مشی استاد مرید او شوند و به او مانند مراد خود نگاه کنند و دانشجویان بعد از فارغ‌ التحصیلی فاضل و فاضله باشند، همانطوری که این روش در حوزه‌های علمیه وجود دارد
همچنین دکتر محسن دیانت سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان و هیات همراه با حمید جهانگیری فرماندار شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
طی این دیدار دکتر دیانت در خواست مساعدت و همکاری ویژه جهت اخذ مجوز حفر یک حلقه چاه به منظور احیای طرحهای تحقیقاتی کشاورزی را در دانشگاه حاجی آباد ارائه کرد .
فرماندار شهرستان حاجی آبا نیز ضمن موافقت با مجوز حفر چاه در دانشگاه ، توسعه فضای دانشگاه را لازمه ایجاد جامعه ای پویا و علم محور برشمرد و عنوان کرد ایجاد فضاهای علمی کمک شایانی به توسعه ساختارها میکند .
و در ادامه دکتر روح اله حسن زاده رئیس دانشگاه پیام نور واحد حاجی آباد افزایش تعداد دانشجویان، درآمدزایی و کاهش وابستگی به شهریه دانشجو را از مهمترین برنامه‌های آتی خود برای پیشرفت و گسترش این واحد دانشگاهی عنوان کرد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ