گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاهها ی شهرستان میناب برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در ابتدای این نشست ، حجه الاسلام رنجبر رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان میناب ضمن خوش آمد گویی به یادگاران گرانقدر دوران پر افتخار هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت : هم افزایی و تشریک مساعی یکی از ارزشمندترین دستاوردهای این نشست صمیمی دانسته و ابراز امیدواری کرد با همگامی دانشگاهها ی شهرستان و بنیاد شهید نمرات راه گشایی برای دانشجویان عضو خانواده شاهد و ایثارگر حاصل آید .
وی در ادامه افزود : فعالیت ها و تمرکز اصلی ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر را بر نیازسنجی و پاسخگویی سریع و انعکاس آن به مراجع تصمیم گیر معرفی کرده و همه ارکان مجموعه را در این مسیر هماهنگ و یک صدا دانست .
در ادامه این نشست ، آقای عبدالرسول ترابی مسئول امور جاری دانشگاه پیام نورمرکز میناب طی سخنانی ضمن تسلیت شهادت امام حسن مجتبی (ع) به جمع حاضر و ادای احترام به دانشجویان شاهد اظهار داشت : عزت و سربلندی و عظمت ایران اسلامی مرهون خون شهدا است و خدمت به خانواده معزز شاهد و ایثارگر وظیفه همگانی است که باید به بهترین وجه ممکن در جامعه عملی شود. وی همچنین افزود: همه وظیفه داریم از آن به خوبی صیانت کنیم .ایشان در پایان سخنان خود با تقدیر از مسئوولان و مدیران بنیاد شهید استان ابراز امیدواری کرد این قبیل نشست ها ، دستاوردهای مطلوبی برای دانشجویان عضو خانوادهای شاهد و ایثارگر داشته باشد . همچنین در بخش دیگری از این نشست ، یوسفی ، معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد شهید استان در رابطه با امور فرهنگی ، اجتماعی و معیشتی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاهها گفتگو نمودند ، و در این خصوص گزارشی از ارائه خدمات به دانشجویان در حوزه خود پرداختند .
در ادامه این گردهمایی ، پاکدامن مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان هرمزگان ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای یادگاران گرانقدار دوران پر افتخار هشت سال دفاع مقدس به گفتگوی صمیمانه با دانشجویان شاهد و ایثارگر پرداخت و دانشجویان دانشگاهها نیز در فضایی صمیمانه برخی از مشکلات و مسائل خود را با مدیر کل بنیاد شهید استان در میان گذاشتند. پاکدامن در پایان افزود : خدمت به خانواده های شهدا اقدامی فرهنگی و ارزشمند است جرا که این خانواده ها بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند
گردهمایی صمیمانه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاهها ی شهرستان میناب با حضور مدیرکل ومعاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان ، روسای دانشگاههای : پیام نور ، علمی و کاربردی و دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب و جمعی از دانشجویان شاهد در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب برگزار گردید .

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ