(اولین همایش ملی با عنوان «گردشگری: مدیریت فرصت‌ها و جاذبه هادر پیام نور استان یزد)

.

دانشگاه پیام نور استان یزد در نظر دارد طی برنامه ۵ سال توسعه گردشگری در استان یزد سلسله همایش‌هایی با موضوع گردشگری برگزار نماید. لذا در سال ۹۵ به عنوان اولین سال برنامه توسعه گردشگری در استان یزد، که به نام «خوشامد گویی یزد به گردشگری» نام‌گذاری شده است اقدام به برگزاری اولین همایش ملی با عنوان «گردشگری: مدیریت فرصت‌ها و جاذبه ها» نموده است.

دکتر سعید عابسی دبیر همایش ورئیس دانشگاه پیام نور استان یزد با اعلام این خبرافزود :هدف اصلی این همایش تبادل جدیدترین دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی در زمینه گردشگری با تاکید بر مدیریت فرصت‌ها و جاذبه‌ها میان اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و فعالان حوزه گردشگری است.

برگزاری سه سخنرانی کلیدی

وی برنامه های این همایش را شامل ؛سه سخنرانی کلیدی ،میز گردهای (توسعه گردشگری –چگونگی ،مزایا ،معایب،موانع وچالشها) ،)(فرصت‌ها و جاذبه های گردشگری در یزد- با رویکرد بررسی موانع و چالش‌ها) ،( گردشگری سلامت با حضور اساتید حوزه علوم پزشکی و گردشگری( پنل‌های ارائه مقالات )و تور یزدگردی  عنوان کرد :

 دکتر سعید عابسی افزود این همایش فرصت مغتنمی برای علاقمندان و فعالان حوزه گردشگری است  که یافته‌های علمی و تجربه های ارزشمند خود را به معرض داوری و قضاوت اساتید و بزرگان این حوزه گذاشته و با طرح پژوهش‌های علمی و بیان تجربه های خود در توسعه دانش حوزه گردشگری نقش ایفا نمایند.

لذا بدین طریق، از کلیه صاحبنظران اعم از دانشگاهیان، کارشناسان، پژوهشگران و فعالان در حوزه گردشگری دعوت می شود فعالانه در این همایش شرکت کنند. دبیرخانه همایش به آدرس :یزد-بلوار دانشجو-دانشگاه پیام نور استان یزد ،سایتhttp://conference.pnu.ac.ir/yazd-tcupnu95 وپست الکترونیکی  tcopnu95@gmail.comپاسخگوی سوالات تمام عزیزان می باشد.

 

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ