سلسله نشستهای چای علمی در دانشگاه پیام نور کرج برگزار می شود

.

با هدف تبادل نظر علمی- پژوهشی نشستهایی صمیمی با عنوان "چای علمی"ضمن بررسی و تبادل اطلاعات علمی و تخصصی توسط اعضای هیات علمی البرز روزهای چهارشنبه هر هفته به میزبانی دانشگاه پیام نور کرج برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر پایه قدر معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور البرز با اعلام این خبر افزود: در این نشستهای صمیمی هر هفته با اطلاع رسانی قبلی یکی از اعضای علمی دانشگاه پیرامون موضوعی کاملا" تخصصی و به صورت علمی مطالبی را ارائه میدهد و سایر حاضرین در نشست به پرسش و پاسخ ،بحث و تبادل نظر می پردازند.
بنا بر این گزارش، دکتر پایه قدر اذعان داشت: این برنامه که چهارشنبه هر هفته به میزبانی دانشگاه پیام نور کرج برگزار می گردد تا کنون با سه موضوع برگزار شده است.
گفتنی است تا کنون سه نشست با عناوین قوانین صادرات وواردات و آشنایی با اصول گمرک توسط دکتر سلطانی(مسئول گمرک فرودگاه پیام البرز)،تنوع زیستی در ایران توسط دکتر جعفری و جایگاه شیمی در ایران و جهان توسط دکتر محمود پایه قدر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته است.
همچنین برنامه هفته آتی با موضوع نقش استاندارد سازی در توسعه کشورها توسط دکتر سعیدی رضوی عضو علمی رشته زمین شناسی سازمان استاندارد ایران و HSE (ایمنی و بهداشت صنعتی) برگزار خواهد شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ