دانشگاه پیام نور یکی از موفق ترین دانشگاه های کشور است

.

دکتر شریعت نژاد گفت: دانشگاه پیام نور یکی از موفق ترین دانشگاه های کشور است و از نظر سطح علمی، دانایی و مهارت نسبت به بسیاری از دانشگاه ها برتری دارد و نوع نگاه آن نیز متفاوت است.
نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی در مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور مرکز رامسر افزود: ۸۰ درصد از دانشگاه های کشور نصف دانشگاه پیام نور امکانات ندارند و از سال ۵۴ که من در دانشگاه بودم تا به امروز با توجه به مسئولیت ها و بازدیدهایی که از مراکز آموزشی داشتم به لحاظ مدیریت خوب، اساتید مجرب و امکانات هیچ یک از مراکزآموزشی حریف پیام نور نخواهند شد.
وی ضمن اعلام حمایت از دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دانشگاه پیام نور به لحاظ پیشرفت فیزیکی و افزایش راندمان علمی در جایگاه مطلوبی قرار دارد.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان ورودی جدید تصریح کرد: دانشجویان باید بر سطح اطلاعات و دانایی خود بیفزایند و فقط صرف گرفتن مدرک در دانشگاه حضور نیابند.
دکتر شریعت نژاد یادآور شد: برنده این میدان کسانی هستند که بیشتر از دیگران می دانند و تعهد بیشتری دارند و شما دانشجویان باید با کسب علم ، معرفت و تزکیه برای خدمتگزاری در عرصه های سازندگی کشور آماده باشید.
وی همچنین از مسئولان دانشگاه پیام نور و خیرینی که همیشه با حمایت های خود باعث پیشرفت دانشگاه در تمام سطوح شده اند، تقدیر کرد و اظهار داشت: امروز عصر اطلاعات و دانایی است و شرایط کشور ما نیز متفاوت از گذشته است و لحظه ای نباید در راستای اقتصاد، آموزش وفرهنگ و اخلاق کوتاهی کرد.
در این مراسم همچنین دکتر محمودی میمند مدیرکل نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور ضمن تاکید بر اهمیت تحصیل، کسب رتبه های علمی بالا توسط دانش آموختگان دانشگاه پیام نور را نشان دهنده کیفیت مطلوب این دانشگاه دانست.
وی ضمن تقدیر از حمایت مسئولان و خیرین و پیگیری مجدانه آنها در ارتقای فضای علمی و آموزی، خواهان حمایت هر چه بیشتر مسئولان، کارکنان و دانشجویان در حفظ و ارتقای جایگاه برتر دانشگاه پیام نور مرکز رامسر شد.
شایان ذکر است، در پایان مراسم از نفرات برتر دانشگاه که در آزمون دوره های تحصیلات تکمیلی سال ۹۵ پذیرفته شده اند و برترین های علمی، فرهنگی و ورزشی تقدیر شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ