مسئولین پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز ورامین تقدیر شدند

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر سهراب عسگری رییس دانشگاه پیام نور مرکز ورامین و حجت الاسلام علیزاده مدیر فرهنگی دانشگاه، از مسوولان پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه پییام نور ورامین که در جشنواره مالک اشتر به عنوان موفق ترین پایگاه بسیج دانشجویی در سطح استان تهران شناخته شد، قدردانی کردند.
در این مراسم که دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد، دکتر عسگری ضمن تبریک به دانشجویان بسیجی، ابراز امیدواری نمود که تلاش ها و مجاهدات دانشجویان بسیجی در عرصه های فرهنگی،علمی و پژوهشی موجب پیشرفت و ارتقای بیش از پیش جایگاه دانشگاه شود.
وی در ادامه افزود : انتظاری که از یک دانشجوی بسیجی وجود دارد بالاتر از دیگر دانشجویان است زیرا دانشجوی بسیجی به لحاظ هوشیاری، همزمان هم در جبهه تحصیل علم و دانش و هم در جبهه مقابله با تهدیدات دشمنان بخصوص تهدیدات جنگ نرم مجاهدت می کند و این تلاش بسیار ارزنده است.
در ادامه حجت الاسلام علیزاده مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور نیز ضمن تقدیر از تلاش های بسیج دانشجویی در برگزاری برنامه های فرهنگی دانشگاه، تعامل واحد بسیج و مسوولان آن با امور فرهنگی دانشگاه را خوب و سازنده خواند و بسیج را یکی از محورهای اصلی اجرای برنامه های فرهنگی دانشگاه در مناسبتهای گوناگون مذهبی و ملی عنوان کرد.
در پایان این جلسه لوح سپاس و یادبودی از طرف رییس دانشگاه به شمیرانیان فرد مسوول واحد بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ورامین اهدا شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ