برگزاری مراسم کوهنوردی دردانشگاه پیام نور مرکز محلات

.

به مناسبت هفته پدافند غیر عامل برنامه کوهنوردی و پیاده روی کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز محلات در ارتفاعات اطراف بوستان سرچشمه محلات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی : دکتر حامد سروش، سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز محلات، در گفتگو با روابط عمومی این مرکز گفت: پدافند غیر عامل اقداماتی است که موجب بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری و مدیریت بحران در مقابل اقدامات نظامی دشمنان می شود و این اقدامات برای پایداری امنیت کشور لازم و ضروری است.

وی افزود: در هفته پدافند غیرعامل می توان اقدامات کشور در زمینه پدافند غیر عامل و افزایش پایداری کشور در برابر اقدامات دشمنان را برای مردم تبیین نموده و آن را تقویت کرد.

سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز محلات با تأکید بر نقش محوری بدنه علمی کشور در پدافند غیر عامل، خواستار سرعت بخشیدن به فعالیت های علمی در این زمینه شد و تصریح کرد: با انجام یک سلسله اقدامات می توان پژوهش ها و پایان نامه های دانشجویان را به سمت موضوع پدافند غیرعامل سوق داد و از جامعه دانشگاهی در این زمینه بهره برداری موثرتری انجام داد.

سروش وجود آمادگی جسمی و روانی افراد جامعه را در پدافند غیر عامل ضروری برشمرد و خاطرنشان کرد: در همین راستا و  به منظور اعلام آمادگی و تقویت قوای جسمانی، برنامه نمادین کوهنوردی و پیاده روی در ارتفاعات اطراف بوستان سرچشمه محلات  توسط کانون دانشجویی ایثار و شهادت مرکز محلات برگزار شد و کارکنان و جمعی از دانشجویان این مرکز در این برنامه شرکت کردند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ