سهم فارس از بیستمین جشنواره سراسری قرآن وعترت دانشگاه های پیام نور کشور، کسب ۶ رتبه برتر بود

.

مدیر فرهنگی ودانشجویی دانشگاه پیام نور استان فارس با اعلام این خبر افزود: در این مسابقات که با حضور ۱۲۹ نفرازخواهران و ۱۰۷نفر از برادران قرآن پژوه برگزار شده بود، پس از پایان این جشنواره که به میزبانی دانشگاه پیام نور استان قزوین برگزارشد،برگزیدگان نهایی اعلام و به سی ویکمین جشنواره ملی قرآن وعترت دانشجویان سراسر کشور راه یافتند.
فرزانه ارفعی افزود: بخش شفاهی این دوره از مسابقات شامل رشته‌های قرائت تحقیق، ترتیل، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء و حفظ ۵ جزء بود که درپایان خانم سمانه صداقت زاده از شیراز در بخش حفظ کل خواهران رتبه سوم کشور را کسب کرد.
وی افزود: در بخش حفظ ۵ جزء نیز علیرضا کشاورزی از شیراز موفق به کسب رتبه دوم در بخش برادران شد.
همچنین دربخش کتبی،در رشته مفاهیم صحیفه سجادیه امین سجادی از مرکز ممسنی نفر اول و در بخش وبلاگ نویسی نیز امیر معارفی از آباده رتبه سوم را بدست آورد.
در بخش داستان نویسی ،حسین یگانه فرد از مرکز ممسنی نفر اول شد و آمنه اسدی فرد از شیراز نیز در بخش تصویرگری و قصص قرآنی حائز رتبه اول گردید.
شایان ذکر است مقام داران رشته های حفظ کل، حفظ ۵ جزء و بخش کتبی جهت شرکت در مرحله ملی که از ۲۰لغایت ۲۳ آبان ماه به میزبانی دانشگاه فرهنگیان برگزار می گردد به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.
ارفعی یادآور شد: آثار بخش های داستان نویسی،وبلاگ نویسی وتصویرگری قصص قرآنی جهت داوری به استان خراسان رضوی،دانشگاه فرهنگیان ارسال شده است.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ