کسب عنوان برتر توسط دانشجویی دانشگاه پیام نور همدان

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، سجاد رستمی دانشجویی دانشگاه پیام نور همدان در سومین رویداد علمی ایده پارک با محوریت طراحی معماری شهرسازی، گردشگری و خدمات شهری با ارائه ایده بلاک شب نما به عنوان نفر برتر انتخاب شد.
دکتر مجید کزازی رئیس پارک علم و فناوری استان همدان گفت: در این جلسات که با حضور جمعی از ایده‌پردازان و داوران تشکیل می‌شود، ایده‌ها در معرض نگاه داوران قرار گرفته و نگاه نقادانه در جهت تولید محصول بر ایده‌ها حاکم می‌شودوی با بیان اینکه ایده‌پردازان جسارت لازم برای دفاع منطقی از ایده خود را در حضور داوران دارند، عنوان کرد: ایده یک طرح ذهنی است که وقتی در معرض نقد منطقی قرار می‌گیرد گامی در جهت تهیه محصول بر داشته می‌شود .
وی با بیان اینکه مسیر تبدیل شدن یک ایده به محصول نوعی خلاقیت است، تصریح کرد: در صورتی‌که ایده بیان نشود دلیلی برای عملی شدن آن فراهم نمی‌شود .

گفتنی است، سومین رویداد علمی ایده پارک با محوریت طراحی معماری شهرسازی، گردشکری و خدمات شهری به همت پارک علم و فناوری استان همدان در دانشکده هنر و معماری دانشگاه بوعلی‌سینا برگزار گردید و۱۶ایده از میان ۵۲ایده ارسال شده به دبیرخانه مطرح گردید و مورد ارزیابی داوران قرار گرفت .

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ