تدوین پایان‌نامه‌های دانشجویی با موضوع ایثار و شهادت در دانشگاه پیام‌نور لرستان

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان گفت: جهت ترغیب و تشویق اساتید و دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام‌نور لرستان تدبیری در خصوص نگارش مقاله و تدوین پایان‌نامه‌های دانشجویی با موضوع ایثار و شهادت پیش‌بینی شده که از ترم جاری اجرایی می‎شود.
دکتر ططری در تشریح فعالیت‌های این دانشگاه در حوزه ایثار و شهادت، گفت: دانشگاه پیام نور لرستان به‌عنوان یکی‌ از اعضای شورای استانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نیز در راستای اجرای مصوبات این شورا دستورالعملی را در خصوص تکریم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر به تمامی واحدهای دانشگاهی سطح استان ابلاغ و خواستار اجرای آن شده است.
وی افزود: ازجمله موارد مطرح شده در این دستورالعمل می‌توان به تهیه قاب جهت درج وصیت‌نامه شهدا، تدوین برنامه زمان‌بندی دیدار با خانواده شهدا، برگزاری یادواره‌های شهدای دانشجو، ایجاد گالری و ویترین برای نمایش تصاویر و آثار شهدا، نام‌گذاری واحدها و ساختمان‌های آموزشی و اداری به‌نام مبارک شهدا، بیان وصیت‌نامه شهدا در ابتدای کلاس‌های درس و جلسات، و… در سطح کلیه دانشگاه‌های پیام‌نور استان اشاره کرد.
ططری اضافه کرد: در جهت ترغیب و تشویق اساتید و دانشجویان و کارکنان دانشگاه ساز و کاری در خصوص نگارش مقاله و تدوین پایان‌نامه‌های دانشجویی با موضوع ایثار و شهادت پیش‌بینی شده که از ترم جاری اجرایی می‎شود.
وی گفت: به‌منظور گرامیداشت و تجدید میثاق با شهدا مصوب شد که در طول ترم تحصیلی حداقل یک‌بار کلیه اساتید به همراه دانشجویان با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ این عزیزان ادای احترام نمایند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ