معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با امام جمعه کرمان دیدار کرد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نو ر حجت الاسلام و المسلمین جعفری امام جمعه کرمان با اشاره به وظیفه سنگین و خطیر هر مسلمان در قبول مسئولیت گفت : همه ما در برابر انجام وظایف خود در پیشگاه خداوند متعال مسئولیم و تنها شعاع مسئولیت ها با هم متفاوت است .
وی ادامه داد وظیفه و مسئولیت دانشگاه ها در تعلیم و تربیت همراه با تعهد و ایمان جامعه ی انسانی بسیار حساس و قابل توجه است.
امام جمعه کرمان در جمع مسئولین دانشگاه پیام نور با اظهار خرسندی از جایگاه و مرتبه علمی کشور گفت : با توجه به نقش مهم علوم در پیشرفت جوامع نباید لحظه ایی تعلل و سستی داشته باشیم .
وی اضافه کرد: ما باید با توجه به منویات رهبر معظم بکوشیم تا از لحاظ علمی به مرحله قابل قبولی برسیم تا بدین وسیله بتوانیم همچنان استوار در مقابل ابرقدرت های جهان ایستادگی کنیم .
ایشان با آرزوی توفیق الهی برای همه تلاشگران در عرصه علم و تعلیم و تربیت از مسئولین دانشگاه پیام نور تاید کرد:ارتقاء علمی را سرلوحه ی اهداف خود قرار داده تا به عنوان یک پایگاه مهم علمی در دنیا شناخته شوند.
در این دیدار دکتر حسنی معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور ضمن معرفی دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور گفت: افتخار دانشگاه پیام نور این است که با کمترین میزان دریافت شهریه در بین دانشگاه های شهریهه پرداز به عنوان دانشگاه مستضعفین شناخته شود.
وی تاکید کرد : کسب رتبه دهم پژوهشی و رتبه نخست کیفیت آموزشی دانشگاه پیام نور در سال گذشته ،نشان از کیفیت بالای علمی این دانشگاه دارد.
معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه افزود دانشگاه پیام نور با داشتن ۵۰۰ مرکز و واحد در سراسر کشور و قریب ۷۰۰ هزار دانشجو در ۳۱ استان کشور ، ۴۰۰۰ عضو هیئت علمی ضمن فراهم نمودن کلیه امکانات و تجهیزات آموزشی ، کارگاهی و آزمایشگاهی، بهترین فرصت جهت ادامه تحصیل علم آموزان به ویژه در نزدیک ترین مجموعه دانشگاهی به محل زندگی ایشان را با کمترین هزینه فراهم میسازد .

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ