بازدید از سامانه ارتباطات مردمی ،ریاست جمهوری در دانشگاه پیام نور مرکز اراک

.

 

محمد نهاوندیان ،مسئول دفتر رییس جمهور و رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت، از مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در دانشگاه پیام نور اراک بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر محمد نهاوندیان در این بازدید گفت: استان مرکزی در سال آخر فعالیت دولت یازدهم از ثمرات تصمیماتی که در سه سال گذشته در خصوص این استان اتخاذ شده برخوردار می شود.

 ایشان به جلسات برگزار شده در خصوص ارائه تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی تعطیل شده استان مرکزی اشاره کرد و افزود: این اقدامات در نهایت به راه اندازی دوباره واحدهای تعطیل شده منجر می شود و معنای آن اشتغال و رشد می باشد و تاثیر آن در صادرات استان هم متجلی خواهد بود.

وی با بیان اینکه در کارنامه سه ساله سفرها میزان تحقق وعده های سفرها رضایت بخش است اظهار داشت: کمتر مطلبی است که قول داده شده و به دنبالش کار اجرایی آغاز نشده باشد، بسیاری از پروژه ها در حال به بهره برداری رسیدن است و حاصل آن اشتغال و توسعه و راه اندزای واحدهای صنعتی است که تعطیل شده بودند.

نهاوندیان: در خصوص تماس های مردمی گفت: این قول قطعی مرکز ارتباطات مردمی رییس جمهور است که همه تماس ها حتما پیگیری خواهد شد و به اندازه امکانات اقدام می شود، اما این اقدامات محدود به این تماس ها نیست.

وی تصریح کرد: اولویت یک یا دو در سوال ها در تمامی استانها اشتغال است. بحث اشتغال بحث کلان کشور است و تمام همت دولت ایجاد فرصت شغلی است و براساس آمارهایی که امروز مطرح شد میزان آمار اضافه شده به شاغلان کشور در سه ساله گذشته رکورد زده و این مهم نشان می دهد که تلاش ها در حال اثر کردن است. البته تراکمی که در حوزه بیکاران در طول سنوات ایجاد شده باعث شده بود عده ای از جوانان تحصیلکرده ما به کل از بازار کار خارج شوند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ